Jsem tady nová - morrighan

Profilova fotka
Ahoj všem! Takže, mé jméno je Karolina Rain a jdu vám tady vnést trochu minority. :D Zaprvé: Beru si ženu (a ne, nejsem lesba). Zadruhé: Já jsem Polka, ona Romka, brát se budeme v Brně. :D Zatřetí: Obě se živíme jako umělkyně. Začtvrté: Naše rodiny z toho šílí, jsme asociální introvertky, takže na svatbě bude odhadem tak 10-15 lidí. :D Brát se chceme 14.7.2018, tedy na dvouleté výročí od našeho prvního osobního setkání (a taky mé jmeniny, jupijej :D), o ruku mě požádala na naše půlvýročí, v kavárně našeho univerzitního kina, po skvělém artovém filmu a bylo to tak šílené, nepochopitelné a divné jako je ona celá a to na tom bylo to nejkrásnější. Přestěhovala půl kavárny, aby si přede mě mohla kleknout a celou dobu po mně ječela, ať neotvírám oči, dokud mi neřekne. Obsluha z nás musela být dost na nervy. Tak jsem jí to vrátila svou spontánní nadšenou odpovědí (jako správná Polena): "To si ku*wa děláš p*del, nie?" Nedělala. A teď extrémně šílím ze všech příprav a strašně vám všem s hetero svatbami závidím, protože těch příprav u RP je snad milionkrát víc. A další milion, když máte cizí občanství. *zoufalstvím mlátí hlavou o stůl* No jo, a kdybyste náhodou někdo měli dobrý tip na místo nebo svatební šaty v Brně, který rozhodně chcete doporučit, vřele do toho! :) (Omlouvám se za případné chyby v češtině).
Odpovědět
Prosím tě a proč si bereš ženu když nejsi lesba? Samozřejmě to nemyslím zle, jsem jen zvědavá :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenatko91 Asi tím myslela, že se jí líbí i muži, i ženy.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak gratuluji moc a šaty doporučuju elody.cz :-)
Odpovědět
jako půjčovnu svatebních šatů vřele doporučuju Svatební ráj ve Slavkově u Brna (což je od Brna, co by kamenem dohodil a myslím, že se vyplatí se tam jet podívat) a nebo Paulinu u divadla Bolka Polívky ;) z mé osobní zkušenosti jsou tyhle dva salony nej, ať co se týče super přístupu personálu, i krásný výběr šatů :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenatko91 hlasimse to uhodla. Jsem bi, ale holt láska si nevybírá, takže jdu tou šílenější, komplikovanější cestou osudu. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hlasimse @petussska Díky moc za tipy, dámy! :)
Odpovědět
@morrighan V tom případě ti gratuluju ke svatbě a přeju jen to nejlepší do společného života! Hlavně, ať se máte rády a dokážete spolu komunikovat :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@evelove22 No, my dear fake. No one is interested in "your" photos from redt. :-|
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?