Jsem tady nová - mary1988

Profilova fotka
Ahoj, ráda se přidám mezi vás, svatbu plánujeme za dva roky (času je tedy fůra), ale už se těším tak "plánuju" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě tedy přiznám, že zatím nejsem ani zasnoubená, protože jsem nechtěla být tak dlouho zasnoubená :D zní to asi divně že?
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 To neřeš, jsou tady i holky zasnoubené taky pár roků, ale i jiné, které o ruku požádány nebyly, protože ti chlapi na to prostě nejsou :) A svatba teda 2012 nebo 2013? :)
Odpovědět
Profilova fotka
no to já jsem právě nechtěla.. hlavně ten termín není 100% jistý, čekám jak dopadne odvolání na magisterské. byla jsem 1. pod čarou, tak doufám že ano, vdávat se totiž chci až po magistrovi, takže pokud to odvolání vyjde tak svatba by byla červenec 2013
Odpovědět
Profilova fotka
ale o ruku požádána určitě budu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 Tak určitě si to někdo rozmyslí a vezmou tě :) Já dělám magisterské dálkově a svatba je příští květen, v červnu státnice, takže toho bude moc, ale žádné nervy, prostě se to zvládne a basta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo No já mám právě za ty dva roky v plánu v červnu stanice a v červenci svatbu. My máme v červenci oba narozeniny pár dní po sobě takže svatba by byla mezi nimi
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 To já mám 8.5. narozeniny, výročí 16.5., přítel 25.5. narozeniny :-D 16.5. bohužel středa, tak 19.5. svatba bude :) Jen otočím tu 6 vzhůru nohama, tak dobrý :-D
Odpovědět
@mary1988 ahoj, vítám tě. Já jsem původně taky chtěla svatbu až po státnicích, konec června např. ale děláme to už teď v říjnu, před posledním ročníkem magr studia a sem za to fakt ráda! nezdá se to, ale jak člověk začne plánovat svatbu, je schopnej skejsnout třeba celý den nad internetem a vůbec peřmýšlením nad svatbou, plánováním a težko se pak odtrhává. a navíc si to plánování moc neužiješ a ve svatební den bdueš možná dost vyfluslá ze všeho už... nevím no, promyslete to ještě, jestli není lepší to udělat během semestru, nebo alespoň mezi 1. a 2. ročníkem, aby ti z toho nehráblo. ;-) ale nechci to do toho kecat, jen říkám zkušenosti. chtěla sem si totiž přes léto chystat otázky ke státnicím a psát diplomku a dostala jsem se k tomu až včera, celý měsíc jsem "proflákala" nad plánováním svatby. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak touhle věcí jsem si jistá. jsme kvůli mé škole v Praze, daleko od domova. Nelíbí se nám tu. Bydlíme ve studentském bytě. Až se vezmeme chceme už pak mít vlastní domov a být zpět tam kde chceme. Takže dokud jsme v Praze tak svatba nebude. To to v nejhorším odložím ještě na později ;) ale Bc. Teď zvládám docela v klidu. Dopisuju práci a do toho měním práci a stěhujeme se. A letos to tak dělala spolužačka že v červnu státnice a teď v pátek se vdávala a taky dobrý. Tak zatím z toho obavu nemám. Ale jak říkám to bych spíše odkládala než posouvala před konec školy
Odpovědět
Profilova fotka
Ivet: já mám narozeniny 25.7 a přítel 31.7 tak sobota nám toho 2013 vychází na 27.7
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?