Jsem tady nová - lentilka283

Ahoj holky. Na tyto stránky koukám už docela dlouho, ale až nyní je ten pravý čas se zaregistrovat:-) S přítelem jsme spolu 6 let a zasnoubeni jsme od září minulého roku. Nedokázala jsem si představit zvládnout za rok svatbu i státnice... takže jsme se domluvili, že svatba bude nejpozdějc do 2 let. Svatbu plánujeme na červen 2013 a bude se konat ve Zlíně. Budu moc ráda za každou radu, pomoc a informaci. Hezké pondělí všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lentilka283 Ahoj Lentilko, vítám tě mezi námi na BS a přeji to nejpříjemnější zařizování svatebního dne ;-) Věřím, že teď, když už toho bude po státnicích trošku méně, se ti vše bude organizovat báječně! Držím tedy moc palce, ať vše vyjde dle tvých představ ;-) Když budeš chtít s čímkoli na BS pomoci, ozvi se mi. J*
Odpovědět
@jennyska Moc děkuji za přivítání. Už teď mám díky této stránce hromadu nápadů, co jak chci a jak nechci, jen to konečně zrealizovat :-) Každopádně o tom, že máme příští rok svatbu zatím nikdo neví, ani rodina, což je docela hrůza, jelikož se nemám s kým poradit, komu pochlubit, no ještě, že existuje to BS ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?