Menu Forum

Jsem tady nová - krista001

2. dub 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
krista001
1
Registrovala se 1. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 1 přítele. Region Beroun.
  • Svatba byla 26. července 2013
    Areál Botanika, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
krista001
1
Registrovala se 1. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 1 přítele. Region Beroun.
 Ahoj všem, letos v létě plánujeme svatbu a nikdy jsem nebyla úplně ta, která by se o tyto věci zajímala, teď už díky plánování vím, že to není rozhodně žádná sranda. Náš první problém je s výběrem místa - na internetu jsme si již našli několik míst, ale po návštěvě i s jídlem nebylo "to pravé" ani jedno.
Doufám, že tady získám nějakou inspiraci nejen s výběrem místa, aby v náš den bylo vše "dokonalé" emoticon
2. dub 2013 v 00:15  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
 @krista001 Dobrý den,místo mohu doporučit v Českém ráji, ale to je pro Vás asi z ruky. Ostatní pro usnadnění přípravy - párty stany, DJ na svatbu, karaoke, atd.Kostolnik
2. dub 2013 v 09:28  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pet23 (34 r.)
Petra Vrabcová
Petra Vrabcová PRO

Svatební obchod - Region Trutnov
PRO Shop: 1831 inzerátů
133
fotoportrét
fotoportrét
pet23 (34 r.)
Petra Vrabcová
Petra Vrabcová PRO

Svatební obchod - Region Trutnov
PRO Shop: 1831 inzerátů
133
 @krista001 Ahoj, vítám tě mezi námiemoticon Neboj, určitě najdete takové místo, o kterém si budete moct říct, že je to to pravé. Užívej si svatební přípravyemoticon
2. dub 2013 v 10:41  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.facebook.com/chystamesvatbu?ref=hl  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
  • Svatba byla 3. září 2011
    Chvalský zámek v Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
  • Svatba byla 3. září 2011
    Chvalský zámek v Horních Počernicích, Region Praha
 @krista001 Vítám tě, plánování svatby možná může být někdy komplikované, ale rozhodně je to krásné období emoticon Mrzí mě, že zatím nemůžete najít to pravé místo, snad ti pomůže některá z těchto diskuzí: http://www.beremese.cz/diskuse/svatebni-dort-a-kolace/dobra-cukrarska-vyrobna-v-okrese-beroun-ci-okoli/, http://www.beremese.cz/diskuse/misto-svatby/svatebni-obrad-venku-v-beroune-praze-a-okoli/, http://www.beremese.cz/diskuse/hudba/ziva-hudba-kapela-ze-strednich-cech-mate-tipy/?page=2, http://www.beremese.cz/diskuse/misto-svatby/svatebni-obrad-a-hostina-stredni-cechy-poradte-misto/, http://www.beremese.cz/diskuse/spolecny-termin-misto/svatba-v-roce-2013-pridej-se-pokud-uz-take-planujes/?page=19
2. dub 2013 v 10:59  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
setvus
Fotografka Petra Setvínová Stará- foto Setvus
Petra Setvínová Stará PRO

Foto a video - Region Plzeň
2
fotoportrét
fotoportrét
setvus
Fotografka Petra Setvínová Stará- foto Setvus
Petra Setvínová Stará PRO

Foto a video - Region Plzeň
2
 ahoj Kristo, tak vitej tady a ver ze jsi na spravne ceste. Najdes tady opravdu od kazdeho neco a kdyz to nenajdes tak muzes zacit forum sama. Petra
2. dub 2013 ve 13:41  •  www.setvus.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
fotoportrét
fotoportrét
krista001
1
fotoportrét
fotoportrét
krista001
1
 Všem moc děkuji za velice milé přivítání emoticon Odkazy si večer v klidu prostuduji..
2. dub 2013 v 16:23  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
segry
22
Registrovala se 28. března 2013 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 32 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
segry
22
Registrovala se 28. března 2013 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 32 přátel. Region Zlín.
 @krista001 Ahoj, jaký máte termín?
2. dub 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krista001
1
fotoportrét
fotoportrét
krista001
1
 @segry Ahoj, chtěli jsme ideálně pátek 28.6., ale netrváme na tom.. Koukám, že se chcete brát ve stejný měsíc emoticon Jak jsi na tom s přípravama?
2. dub 2013 ve 20:46  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
segry
22
fotoportrét
fotoportrét
segry
22
 Máme dvojitou svatbu se ségrou a máme zajištěný kostel, prstýnky, jídlo, dortíky a koláčky, fotografa, hudbu, šaty, kosmetičku i kadeřnici a přemýšlíme co nám chybí emoticonještě řešíme výzdobu a doplňky, družičky a jiné drobnosti. A ty jsi na tom jak??? Kde budeš mít svatbu emoticon
2. dub 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krista001
1
fotoportrét
fotoportrét
krista001
1
 To zní nádherně! emoticon Svatba se sestrou zní naprosto kouzelně, musíte mít nádherný vztah. Jste dvojčata? emoticon
My jsme na to asi tak, že zatím vybíráme to místo - máme dost požadavků a nemůžeme najít, projížděla jsem už i ty odkazy tady a na některých místech jsme se byli podívat, ale opět nevyhovující.. Chtěli bychom mít ideálně obřad a hostinu na jednom místě, někde venku s krásnou zahradou. Potřebujeme, aby to bylo bezbariérové, aby tam nevadili naši 3 pejsci, kteří tam musejí být - bez nich bychom se neznali, vhodné pro děti a jako třešnička na dortu, kvůli které už pár míst odpadlo je opravdu dobrá kuchyně - jsem na jídlo pedant.. emoticon
A tím zatím přípravy končí, říkala jsem si, že dokud nebudeme mít místo, tak nemá úplně smysl řešit ten zbytek, ale my chceme jen malou svatbu, tak to pak už krom šatů (moje velikost není úplně klasická) snad půjde jako po másle.
2. dub 2013 ve 22:24  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí