Jsem tady nová - katerina2510

Profilova fotka
Ahoj, ráda bych se Vám, všem nevěstám, představila. Jmenuji se Katka, můj nastávající Petr. Letos v květnu spolu oslavíme 5 let "chození" :-) . O vánocích jsme se rozhodli, že se vezmeme. Svatbu máme naplánovanou na 14.9.2013 na zámku Štiřín. A já už se nemůžu dočkat.... :-) Téměř vše už máme zařízené - šaty, fotografku, kameramana, kapelu...jsou to krásné předsvatební přípravy, že jo holky??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina2510 Ahoj, vítám tě a gratuluju :-) To jsi teda šikovná, že už máš půl roku před svatbou zařízené to nejdůležitější, teď už budete ladit jen drobnosti :-) I když jsem vdaná už rok a půl, na přípravy svatby i na svatbu samotnou hrozně ráda vzpomínám (paměť milosrdně odfiltrovala ženicha, pro kterého bylo všechno zbytečné nebo moc drahé, i to, že jsem svatební noc strávila na pohotovosti, protože jsem (střízlivá!) spadla ze schodů a ošklivě jsem si pohmoždila nohy :-D ). Proto sem vlastně pořád chodím, protože aspoň můžu prožívat přípravy s jinými nevěstami, když se v mém okolí zrovna nikdo nevdává ani nežení (svatby zbožňuju odmalička!) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, děkuji za milé přivítání a gratulaci. Ve svatebním saloně i na matrice a na zámku, kde se bude svatba konat, mi pořád dokola říkali, že září je pro nevěsty oblíbený měsíc, ať se vše zajistím dopředu, že tyhle termíny jsou moc oblíbené tak pak abych se prý nedivila, že neseženu kameramana, fotografku ani kapelu...tak jsem si vše hned zjistila a objednala...Teď už dopilovat jen ty drobnosti. To jsi měla tedy zajímavý svatební den....strávit ho na pohotovosti... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina2510 Jojo, to mají pravdu, září je velmi oblíbené a je lepší mít všechno dřív a časovou rezervu, kdyby se náhodou něco zvrtlo, než to pak honit na poslední chvíli, aspoň mně to takhle vyhovuje nejen při přípravě svatby ;-) Na pohotovosti jsem naštěstí nestrávila celou svatbu, ale jen svatební noc, z těch schodů jsem spadla až o půl druhé v noci, když se řešil rozvoz posledních hostů ;-) Daleko horší bylo, že mi večer před svatbou umřel děda ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je smutné, bohužel to je život... ;-( Když se ženil můj brácha, tak večer pouštěli takové ty lampiony štěstí. Kdy vypouštěli jeden, tak z něho vypadnul ten hořící prostředek a spadl mému bratranci do oka, no hned se volala sanita a vezli ho na popáleniny do Vinohrad...Taky dobrý co? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina2510 Ježišimarja, to je teda taky historka! :-o A jak to dopadlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes má jen malinkou jizvu na čele...takže naštěstí dobře..ale byla tim zkažená celá svatba, ta zábava se už pak pořádně nerozjela...
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina2510 To věřím... Já jsem sebou naštěstí švihla až úplně na konci, kdy už tam skoro nikdo nebyl ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@katerina2510 Zdravim, budu držet palce, aby svatba dopadla dle Vaších představ a aby Vám nepršelo a svítilo sluníčko. :-) Já Vám mohu nabídnout profi video ze svatby, jezdíme po celé ČR,ceny přijatelné, koukněte na náš web. zdraví Bajer Miroslav
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?