Jsem tady nová - haninka712

Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak jsem se taky zaregistrovala na tenhle super web, kde jsem i přetím, než jsme začali plánovat svatbu občas nakoukla :-) Se snoubencem jsme spolu 3,5 roku, už po půl roce jsme spolu začali bydlet, a před půlrokem mne požádal o ruku .. je to ten nejúžasnější chlap pod sluncem, ale co vám budu vykládat, tohle si myslíme všechny o tom svém vyvoleném... :-) Jinak ke svatbě nemáme ještě nic vymyšleného ani vybraného, kromě toho data, takže máme všechny přípravy před sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 vítej a přeju krásné plánování :-) my máme svatbu v červenci 2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Děkuju za přivítání :-) koukala jsem na Tvůj profil, a teda pěkně plánuješ a vymýšlíš :-) mno jsem zvědavá, co všechno si povymýšlím já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 děkuju.kdybys potřebovala poradit,ozvi se
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 vítej a přeji ti krásné plánování.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 AHoj, vítej na BS:) stránce plné rad, tipů a zkušeností. Měj se u nás fajn a kdyby jsi cokoli potřebovala, určitě se mi ozvi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dík holky, jste milé :-) koukám, že Peťce se to už blíííížíííí, jsem zvědavá na ty šatičky, taky bych si chtěla nechat šaty ušít... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 taky si nechám ušít a už se těším!!!
Odpovědět
Já se rozhlížím po šatech a vybírám fotografa. Taky si chci přípravy užít. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne to asi každá nevěsta :-) můžu se zeptat, odkud jsi ? :-)
Odpovědět
Ze Zlínska. ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?