Jsem tady nová - bobules

Profilova fotka
Ahojky budoucí nevěsty i už vdané paní, jsem tu taktéž nová, i když jsme s přítelem zasnoubení od 22.června 2013, tak až teď jsme svatbu začali na plno plánovat a tudíž jsem se dostala i k tomuto webu, který je naprosto úžasný - a to jsem většinou skeptik k podobným stránkám. Myslím, že už celkem dost toho máme zařízeno, postupně budu přidávat do fotoblogu, ale ještě zbývá strááášně spousta věcí... Co Vám mám povídat, určitě to znáte všechny velmi dobře. Bereme se ( to je trefné, vzhledem k pojmenování webu ) : 19.července 2014 v 11:00 v Kladně. Hostinu budeme mít v Hotelu La Park. Pokud by se tady našla nějaká nevěsta z Kladenska, nebo přímo z Kladna, která má podobný, nebo dokonce stejný termín, tak se určitě ozvi, můžeme si navzájem vyměňovat nějaký zkušennosti a rady...Ala, víc hlav, víc ví a víc vymyslí .-) Hezký den všem...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám doporučit náš web, najdete tam spoustu svatebního zboží, rady a inspirace. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Doufám, že vše se ti podaří zařídit na jedničku a budeš ve svůj den naprosto spokojená :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?