Menu Forum

Jsem tady nová - barush2015

3. říj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
barush2015
3
Registrovala se 14. září 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Slaný, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
barush2015
3
Registrovala se 14. září 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Slaný, Česká republika.
 Čauky, tak i já budu nevěstou emoticon Jmenuji se Bára a příští rok budeme s přítelem 10let a chceme to oslavit svatbou emoticon je super, že tady člověk může hledat inspiraci a poradit se ... jsem nadšená, že jsou k dispozici tyto stránky, přípravy budou jednodušší emoticon
Četla jsem pár diskuzí a zjistila, že je tu dost prima lidí... emoticon mějte se krásně a uvidíme se v diskuzích emoticon
23. zář 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jana_dovolenasnu (36 r.)
DOVOLENÁ SNŮ - Exotická svatební cesta
Jana Nováková PRO

Svatební cesta - Region Praha - východ
PRO Shop: 20 inzerátů
12

“Nově jsme spustili nový web speciálně jen pro Vietnam. Na své si zde přijdou i novomanželé www.vietnam-dovolena.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jana_dovolenasnu (36 r.)
DOVOLENÁ SNŮ - Exotická svatební cesta
Jana Nováková PRO

Svatební cesta - Region Praha - východ
PRO Shop: 20 inzerátů
12

“Nově jsme spustili nový web speciálně jen pro Vietnam. Na své si zde přijdou i novomanželé www.vietnam-dovolena.cz”
(Před 2 lety)

Gratuluji k velkému kroku. Jo, jo, tady se opravdu najde dost a dost inspirace. emoticon
Pokud budete chtít na svatební cestu do exotiky či přímo svatbu na pláži jsem k dispozici.
29. zář 2014 ve 12:33  •  www.dovolenasnu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mydla_svicky
svíčky, mýdla
Markéta Štolcarová PRO

Květy a dekorace - Region Olomouc
PRO Shop: 7 inzerátů

“Svíčky i mydýlka v barvách vaší svatby - vhodné jako dárek pro hosty, ale i dekorace.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mydla_svicky
svíčky, mýdla
Markéta Štolcarová PRO

Květy a dekorace - Region Olomouc
PRO Shop: 7 inzerátů

“Svíčky i mydýlka v barvách vaší svatby - vhodné jako dárek pro hosty, ale i dekorace.”
(Před 2 lety)

Dobrý den, gratuluji emoticon Sama jsem zde objevila spousty inspirací i pochytila rady emoticon. Pevně věřím, že i vám se podaří najít vše dle vašich představ a poradí vám zde spousta lidiček. Kdyby jste potřebovala svatební dekoraci nebo dárečky pro hosty, neváhejte a obraťte se na nás. Přeji pěkný den. Markéta
3. říj 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí