Jsem tady nová - amalka023

Profilova fotka
Ahoj Holky, našla jsem tuto stránku na netu a moc se mi líbí. Od první chvíle co mě přítel požádal o ruku jsem se těšila na to , jak budu zařizovat svatbu a budu si to užívat! Ale postupem času zjišťuju, že to zase až taková legrace není když je na to člověk sám. Mám sice hodně kamarádek, ale ani jedna se nepustila do nějaké organizace nebo pomoci, hledat semnou vhodné místo a tak. Zatím máme s přítelem jen datum a to 20.04.2013. Je to sice za dlouho, ale vlastně moc času není, jelikož v tuhle chvíli mám jen představu o tom, že svatba by měla bít v bílo-modré a že nechci klasický oběd (jen podávání polévky) a pak raut a bufetové stoly. Ale to je tak všechno.:-( Máme omezený rozpočet (cca 60.000,- na celou svatbu),ale jelikož můj přítel je afričan, budeme mít Hodně lidí! a to se s rozpočtem na naší svatbu jaksi vylučuje a proto jsem s toho víc a víc nervózní. Z toho, že za tyto peníze toho moc nevymyslím, aby to bylo hezké a nezapomenutelné!! nemáte nějaké typyholky?? Na místa někde u prahy kde by mohla být hostina a párty, klidně i s obřadem. Nebo obřad jinde a pak párty.... potřebuju poradit, jsem totiž úúúúplně bezradná.... Děkuju moc za jakékoliv rady!! Martina
Odpovědět
Profilova fotka
@amalka023 v dubnu už sice bývá hezké počasí, ale venkovní místo na raut bych ještě vyloučila. Přeci jen je to Apríl :-D takže pronájem sálu v kulturáku nebo na sokolovně, kde si můžeš udělat vlastní výzdobu nevyjde zas až tak draho, navíc tam můžete mít vlastní alkohol. Obřad na úřadě v místě bydliště je většinou zadarmo, ale my měli v synagoze, platili jsme 2tisíce a v rozpočtu to byla nepodstatná záležitost. Je potřeba si ujasnit priority!! Co je pro vás duležité?? Prstýnky, šaty, fotografie??? To vše se dá pořídit od pár stovek do desítek tisíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na úřadě bych si svatbu moc nepředstavovala:-( myslím, že prstýnky, ty jsou sice důležité, ale na těch se dá ušetřit co nejvíce! fotografie mám zajištěné a šaty, myslím,že jsem schopná si vybrat šaty "za pár" tisíc! Největší "problém" mi dělá vymyslet místo na obřad a hostinu a následné jídlo....
Odpovědět
Profilova fotka
@amalka023 to chápu, já na úřadě taky nechtěla, od dob kdy jsem tam skládala pionýrský slib se tam nic nezměnilo :-D :-D líbila se mi zámecká kaple, kde jsou i civilní obřady, ale zámek chtšl 12tis a matrika dalších 6tis, takže jsem to odpískala :-(
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?