Vyplatí se členství na Beremese PRO?

Zdravím všechny, Už nějakou dobu uvažuji nad vytvořením si účtu skrz rozšíření klientely. A tak otázka přímo na fotografy. vyhovuje vám účet pro profesionály? Pomohlo vám to rozšířit klientelu, případně máte někdo nějaké negativní zkušenosti s klienty, kteří vás oslovili přes beremese? Plus cokoliv, co by vás k tomuto tématu napadlo:) Díky a krásný den:)
Odpovědět
Profilova fotka
Funguje to :) Sice mám většinu poptávek přes reference, google, instagram... ale několik pěkných svateb jsem letos přes Beremko fotil :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabriella15 Záleží :) jak máte nastavené ceny za focení. Jak se umíte prosadit. Jaká je vaše tvorba. Někdy se tu spoustu dnů nic neděje (lidi sem moc nechodí), jindy se roztrhne pytel a chodí i poptávky. Je tu hodně fotografů, na druhou stranu každý nabízí trošku něco jiného i ceny se liší. Určitě je potřeba se snažit na více frontách, né jen na beremku. Je to běh na dlouhou trať, ale má to smysl :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Já bych doporučil beremko hlavně do začátku, první dva roky jsem tu našel dost fakt pěkných svateb. Potom se to rozjede přes doporučení, web, sociální sítě... záleží dost na ceně, tou se tady celkem často bojuje a nejde se úplně po kvalitě, ale záleží hlavně na fotkách a vlastní prezentaci - svoje klienty si každý nějak najde.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?