Svatba TRPIŠOV zkušenosti.

Zdravím všechny, prosím o vaše zkušenosti s konáním svatby v Trpišově, když ji máte v sobotu a před vámi tam dali další svatbu v pátek. Máme obřad už v 11 a vůbec si neumím představit jak to hodlají udělat, když předešlá svatba má vyklidit pokoje do 10hod a tom my už tam budeme najíždět a parkoviště je malé. Ke všemu už jsem slyšela, že se sobotní svatbě ztratilo cukroví, které obsluha dala omylem předešlé svatbě. Mám chuť to nejraději zrušit, jsem z toho vyšťavená. Ke všemu svatby i organizuji a už představa, že si to nemůžu sama den předem vyzdobit, připravit.....
Odpovědět
Pokud nemáš detaily dané ve smlouvě nebo v dohodě, jako např. že sál bude k dispozici na výzdobu v 6:00, nebo že budete mít několik připravených pokojů v 6:00, tak zde pláčeš opravdu zbytečně. Zejména pokud organizuješ svatby!
Odpovědět
Tady smlouva ani dohoda nehrozi. Stve me to, jelikoz je to nadherne misto, presne takove jake jsem si predstavovala, ale tohle mi udelalo caru pres rozpocet.
Odpovědět
aha ... dále bez komentáře :-)
Odpovědět
a po pravdě ... u Tebe bych si opravdu svatbu nechtěla dát organizovat!
Odpovědět
Tak myslim, ze se nezname, ze jsou takova slova zbytecna a hlavne o toto vubec nejde.
Odpovědět
ano, neznáme, jen jsem vyjádřila svůj názor na Tvé organizační schopnosti
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj, prosím Tě tak jak vám to nakonec v Trpišově dopadlo? Máme ho v top výběru a ráda bych dala na zkušenosti jiných. moc děkuji
Odpovědět
@lenahrd
Odpovědět
@weddingmary dobre, jenom si musite davat pozor na obsluhu, je jim tak nejak vse jedno. A na jidlo si vyzadejte kuchare Kamila. Smena ve vedeni s cisnikem je super, smena ve vedeni s číšníci je na hlidani, bohuzel jsme ji meli my. Jinak jidlo vynikajici.vsichni si to chvalili.
Odpovědět
@lenahrd díky moc a to jak jste řešila tu kolizní situaci a předchozí svatbou?
Odpovědět
@weddingmary majitel.mi slibil, ze predesla odjede driv nez my dorazime, samozrejme jsme přijeli a svatba tam stale byla, tak jsme je museli my dostat z parkoviste, byla jsem dost nastvana, ale docela rychle.odjeli, tak jsme moc dlouho.necekali.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?