Děti novomanželů u svatebního stolu

Prosím o radu,za pár měsíců máme svatbu, máme už dvě děti dívenka 3 roky a chlapec 6 let, kam je posadit u stolu....dívenku k matce,chlapce k otci???????????prosím o vaše názory .Děkuji
Odpovědět
K prarodicum
Odpovědět
Já bych to udělala tak, jak jsi to napsala.. 😎
Odpovědět
Pohlaví děti bych tolik neřešila (dcera k matce, syn k otci), spíš aby z druhé strany byla pomocná ruka - babička, sestra....
Odpovědět
@veverkastepni také budeme mít svatbu s dětmi, sice o něco mladšími, ale dcera bude vedle mě a syn vedle táty.
Odpovědět
Tak musim se priznat ze jsem nikdy neslysela a nezazila aby deti novomanzelu sedely u nich, vzdy byly u prarodicu nebo u nejake kamaradky, novomanzele sedeli v cele sami, jednou sem zazila ze se svedky. Osobne si nedovedu predstavit ze napr. svazana bryndakem s manzelem krmim misto nej dite. Vzdy mi to takto nevesta oduvodnila, ze alespon pri slavnostnim obede chtela mit "klidek".
Odpovědět
@peggynka45 moje kamarádka to tak měla, navíc děti zakladatelky už asi jí bez pomoci. Navíc ne všichni dodržují tuto tradici. Třeba my ji určitě mít nebudeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Úplně podle pravidel by se u stolu měla pohlaví střídat, takže spíš dceru vedle táty a synka k mámě, ale spíš bych řešila, kde bude které dítě spokojenější. @peggynka45 Děti tři a šest let se určitě dokáží najíst bez krmení. Jinak si osobně nedovedu představit, že svoje dítě odsunu kamsi z dosahu, abych v klidu mohla krmit svého dospělého manžela, svázaného se mnou bryndákem jako mimino...
Odpovědět
@rebe myslim ze deti tech 40 minut beze me preziji , a kdy jindy nakrmit sveho manzela nez na svatbe, doma bych to urcite nikdy nedela, proto se tradici rika tradice. Nechtela bych od sve trilete holcicky upatlat saty od svickove a venovat ji veskerou pozornost. Spoustu deti kdyz jsou u rodicu a chvile se venuje pozornost prave na rodice tak zarli a jsou rozmrzele, chteji krmit prooze vidi ze maminka krmi tatinka. Myslim tim deti tak do cca 4 let samozrejme/Byla jsem asi na 7-8 svatbach kdy novomanzele meli deti a nikdy u nich deti nesedely, a to byly i o hodne mladsi.
Odpovědět
Profilova fotka
@peggynka45 Pokud máš tříleté dítě, které se neumí najíst, takže tě celou popatlá svíčkovou, pokud chceš raději krmit svého manžela než své dítě a pokud je pro tebe důležité, jak to udělalo 7-8 jiných žen, je jistě v pořádku, když své děti posadíš třeba na jinou planetu, odkud k tobě svíčková z jejich příboru nedoletí ani náhodou. Jsou ale jiné ženy, které to mají nastavené úplně jinak a tradice, které se rozhodly dodržovat úplně cizí ženy s anonymním profilem, jsou jim úplně putna. To, že si spoustu věcí nedovedeš představit, totiž vážně neznamená, že někomu jinému nepřipadají zcela v pořádku.
Odpovědět
My jsme na svatbě měli 3 děti - 2 manželovi dcery a našeho společného syna ( rok a čtvrt). A jedné dcery jsme udělali svědka, takže seděla na místě svědka, z druhé družici, za seděla naproti ni. A syn seděl u babičky v kočárku. My jsme zastánci toho, ze svatbu si mají novomanželé užít a ne řešit běžně starosti.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo nastesti nemam anonymni profil tak asi muzu napsat svuj nazor, bez toho aby byl znehodnocen jen kvuli fotce.... ja osobne bych deti dala hned vedle cela k prarodicum. myslim ze deti ve veku 3 a 6 zvladnou sedet s prarodici, clovek je u nich jinak 24h denne, tak to jeden den zvladnou i bez asistence maminky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si s usazením dětí taky dost lámala hlavu, ale ve finále mi přišlo, že to bylo úplně jedno... syn (4 a půl) seděl mezi mnou a mojí mamkou a dcera (rok a půl) mezi mýma babičkama. Na svých místech ale seděli opravdu málo... už v druhé půlce oběda se dcera (netuším jak) ocitla manželovi na klíně a jedla s ním. Zbytek dne pobíhali mezi babičkama a tetičkama a svá místa už nepotřebovali :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rebe Prý: Jinak si osobně nedovedu představit, že svoje dítě odsunu kamsi z dosahu, abych v klidu mohla krmit svého dospělého manžela, svázaného se mnou bryndákem jako mimino... To me pobavilo. :-D :-D :-D Jinak já svoji 3letou dceru budu mit vedle sebe a z druhe strany bude moje matka, protoze vim, že kdybych na ni osobne nedohlizela, tak se poradne nenaji a bude hladem. Pokud vite, ze vase deti jsou v pohodě a naji se i bez vas, dala bych jek prarodicum, sestre, s kym se domluvite... Pokud ne, dejte je, jak pisete. Je to vase svatba, nikdo vas nebude pranyrovat, že sedi jinde nez by mely. Jeste je možnost, zalezi jak budete mit hostinu resenou, udělat detsky stul, pokud budete mit na svatbe vic deti.
Odpovědět
Nase deti budou take sedet vedle nas v cele, petilety syn vedle tatinka a dvoulety vedle me. Pro nas jsou to nejdulezitejsi lide na svete, tak budou mit cestne misto vedle nas :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tulikiss Co podle tebe znamená slovo anonymní, když máš pocit, že tvůj profil není anonymní? :-D
Odpovědět
Děkuji za rady a názory,některé opravdu zajímavé takže si to upravím podle sebe díky všem
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?