Přípravy ženicha - od hlavy k patě pod oblekem :-)

Vdané paní, mám otázku... :-) Jak moc jste řešily vzhled ženicha? Tím nemyslím oblek, barvu nebo zbytek ošacení..ale tím myslím vlasy, vousy, obličej, ruce atd. Přijde mi občas, že na některých fotkách ze svateb je krásná dokonalá princezna a vedle ní takový nějaký chlapík sice ve slušivém obleku... ale jinak jen u pár ženichů jsem si řekla...super - učesaný, oholený, nemastný a tak... Můj chlap vůbec není nějaký metrouš... holí se jednou týdně když má náladu, vlasy mu stříhám já když už to prý podle něj nejde vydržet, bere si každý den čisté oblečení, používá deodorant a tak..prostě super chlap jak má být, ale nemá víc kosmetiky než já jestli mi rozumíte... Ale sám teď před svatbou plánuje kdy se oholí, kdy si ostříhá nehty, teď o víkendu chtěl abych ho ostříhala...prostě mu na tom záleží, aby vše stihnul a slušelo mu to a taky chce abych zažila ten wow okamžik i když už jsem ho v oblečení viděla... I na ruce víc dbá, aby prý fotky s prstýnkem byly krásné a tak... Je k sežrání... Tak se chci zeptat...my máme objednané kosmetičky, kadeřnice, nehty, pedi a mani :-D a já nevim co ještě...hubneme do šatů, nekouříme, kafe nepijeme... Jak vaši chlapi? Řešili to sami nebo vy jste je trochu tlačily nebo s nimi nešlo hnout? Nechci nikoho urazit, ale fotky kde je dokonale nalíčená nevěsta se super účesem a vedle ní upocený mladík s neučesanými vlasy, strniště na bradě... trochu mi to pak přijde, že jestli nebyl ženich trochu zanedbaný při přípravách... :-D A vlastně, je nějaký přípravek, který si může člověk stříknout na obličej, aby se nelesknul (když je třeba vedro a tak) a chlap si přitom nebude připadat jako holka?
Odpovědět
Profilova fotka
Na svadbe je určite detail na ruky s prstienkami, takže obom určite odporúčam, aby ste sa začali popredu starť o svoje ruky... Avšak vy máte svadbu už v sobotu, tak choďte na parafínový zábal rúk... Môj chlap nikdy nič takéto neriešil, ale až budeme vedieť termín, tak ho dokopem k tomu, aby sa o seba poriadne staral, nech je na našej svadbe na zožratie :-D A aby sa dámy (ale aj chlapi) neleskli, tak dámy určite musia mať po ruke púder a chlapi napríklad obrousky pohlcujúce mastnotu... Ja ich používam pri líčení a chlap sa s tým určite necíti ako holka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Manzel se dopoledne pred obradem sam, resp. zprostredkovane pres svedkyni, poptaval, jestli by mu mohla moje kadernice trosku nagelovat vlasy a protoze se malicko riznul pri holeni, tak si pak vyzadal i moji vizazistku, aby mu ten miniskrabanec zamaskovala :-D jinak to tedy predem neresil a ani ja za nej ne, bych si pripadala hloupe, kdybych mu rikala, at si zajde pred svatbou taky na kosmetiku nebo manikuru, neni prece male dite a mne by asi taky nepotesilo, kdyby takove zkraslovaci procedury doporucoval on mne.. akorat kdyz vybiral oblek, tak jsem ho upozornovala, ze moje saty budou hodne slavnostni a proto chci, aby mel ne uplne obycejny oblek, protoze by ke mne pak stylove neladil..
Odpovědět
@renya3 Prosím, kde se takové ubrousky dají sehnat? :)
Odpovědět
No, můj přítel o sebe dbá pravidelně, nejen, když jde o svatbu nebo podobnou událost. Používá deodorant, parfém, má i péči o pleť, která zahrnuje víc věcí než jen věci na holení. I o nehty se pravidelně stará, pravidelně se holí, chodí ke kadeřnici a jediné, co mu dělám já, je úprava obočí. Na svatbu bude čerstvě otříhán i oholen, ale kosmetičku nebo tak nechystá, už jen kvůli tomu, že má pleť hezkou, ale citlivou, mu ji nebude zbytečně dráždit. Můj přítel je perfektně upravený vždy, bez toho, abych mu něco připomínala nebo zařizovala. A to se denně pohybuje po stavbách, takže ne ve zrovna čistém prostředí a mezi lidmi, kteří se sotva oholí.
Odpovědět
@jane46 Můj přítel to taky řeší a metrouš opravdu ale opravdu není :-D Ale nechal si spravit zuby a naplánoval si, kdy se ostříhá a jak dlouho před svatbou si nechá narůst vousy, aby si je pak jen upravil (nosí bradku). Dále si předtím ostříhá nehty a teď řeší pocení v podpaží (mám zde na to dotaz), takže bych řekla, že řeší, ale s mírou. A rozhodně sám, mně by právě taky bylo trapné za ním chodit a říkat mu, aby si ostříhal nehty, tak snad nejsem jeho matka ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Muj se o sebe stara na jednicku a taky ma v planu v den D jit ke kadernici, aby mu ty vlasy trochu nagelovala. Jinak jeho hlavni ukol bude myti nadobi :-D:-D Dela to rad a cisti si tim poradne ruce. Je totiz mechanik :-D
Odpovědět
@brusinka91 @renya3 Tak to mě taky zajímá...našla jsem na netu nějaké od Avonu za 59 Kč a pak SHISEIDO Pureness Oil-Control Blotting Paper a ty už jsou za 379 Kč.... No ale kouknu do DM nebo tak... zatím to vypadá na So na jasno a teplo, tak by se to hodilo :-) @martaveg @kacenkakaca @simone5 @kleninka To je super, že to vaši chlapi taky řeší a nemusíte je do ničeho tlačit. Tak to má být...chlap nemusí být metrouš a chodit na kosmetiku a trávit hodiny v koupelně, aby vypadal sexy a k nakousnutí :-D :-D
Odpovědět
@jane46 Ty odmašťující papírky dělá třeba i essence, ale obdobně fungují i cigaretové papírky. Ono u chlapů je nejlepší, když působí dojmem, že si koupili první věc, co potkali, ale zároveň jim perfektně sedí a sluší :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jane46 Ja mám Mary Kay za 220kč... V lete ich má stále pri sebe aj môj priateľ :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Můj muž nosí hodně krátké vlasy (9mm), takže o účesu nemůže být řeč. Nechat to růst nechce, nelíbí se mu takové ty moderní pánské účesy a já to respektuji. Samozřejmostí jsou ale upravené nehty na rukou a čerstvě oholená tvář (taktéž trend plnovousů se nám oběma nelíbí). Pleť má dokonalou, porcelánovou, takže nějaký make-up fakt není potřeba.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelovi zalezalo aby bol dokonaly, preto pristupil aj na zaket aby nebol ako kazdy druhy host. tiez sa mesiac dopredu ostrihal aby mal dobru dlzku vlasov, fuzy zastrihol den pred, manikuru si zvladol nejak sam atd. myslim ale ze to je take normalne :D a nemyslim ze ideal je chlapa je ten ze ma smrdiet aj z fotky, cisty umyty v cistych satach by mal byt muz vzdy inak je to spindira :D
Odpovědět
Profilova fotka
muj muz se nechal ostrihat par dni pred obradem, ma hezky ruce i nehty ( manikuru zvlada sam), ja jsem mu vytrhala par chloupu mezi obocim a v uchu. Holeni apod. si dela sam ( olejicky, vosky). Kdyz si pro me prisel, obtahly jsme mu oblicej fixacnim pudrem,aby se neleskl...
Odpovědět
Článek se načítá
Manžel šel ráno v den svatby do Barber shopu, kde mu zastřihli vlasy, udělali účes, upravili vousy a to bylo vše... S nehtama ani jinak s pletí nic nedělal. Myslím, že to takhle stačilo, takhle o sebe vlastně dbá i normálně.
Odpovědět
Manzel o sebe dba i ve "vsedni" dny, takze pred svatbou si jen zasel k holicovi. Oholil se doma sam. Poridil si na svatbu novy oblek, kosili, boty, doplnky. A par mesicu pred svatbou zacal nejak podezrele pravidelne chodit do fitka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Manžel má dlouhé vlasy a nosí delší vousy, na svatbu si vousy upravil do lepšího tvaru, řešil barvu gumičky do vlasů a to je asi všechno... chloupky mezi obočím, v nose, v uších řeší pravidelně v rámci holení a ruce... no ve volném čase pořád něco kuti, hrabě se v autech a co stavíme, tak ani nemluvim... ale na svatbu je měl celkem vypulirovane myslím :) ale nám ruce nikdo nefotil, takže ok a já jsem taky nebyla žádná princezna, takže mírou upravenosti jsme k sobě krásně ladili :) :) :) pocení jsme neřešili, svatba byla v únoru a pudrovat by se stejně nenechal, což chápu, já pudr taky používám jen sporadicky, mírný lesk v obličeji mi nevadí :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?