Podpažní vložky - máte s nimi zkušenosti?

Opět zdravím všechny, můj snoubenec se hodně potí v podpaží a na oblečení pak má obrovské koláče. Říkali jsme si proto, že by si na svatební den pořídil podpažní vložky, aby neměl na fotkách obrovské skvrny v podpaží. Máte s nimi někdo zkušenosti, popřípadě máte dobrou referenci na určitou značku? Jde nám jen o to, jestli opravdu fungují, drží na oblečení a nijak se nerolují. Budeme rádi za vaše zkušenosti!
Odpovědět
Dobrý den, zkušenosti nemám :) Ale ráda bych poradila něco jiného, co pomáhá mně. Používám DRICLOR. Je to deodorant z lékárny - natřete na noc, ráno umyjete a pak máte skoro na týden pokoj s pocením. Je maličký, stojí okolo 200,- ale opravdu mi pomáhá. Uplně uzavře potní kanálky . Určitě to není moc zdravé, ale používám pouze občasně, když si chci být jistá, že budu po této stránce v pohodě. Na zkoušky, oslavy, vypjatější situace... Na svatbu určitě využuju :) zkuste, třeba to pomůže aspon trochu... Doporoučila mi známá, já posílám vždy dál a zatím mi všichni moc děkovali :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já za sebe můžu doporučit přípravek Everdry. Je to sice trochu dražší záležitost, vyjde to asi na 500,- i s poštovným (50 ml) , ale fakt to pomáhá. Taky jsem s tím měla problémy, ale po pužívání tohohle přípravku super :-) . První týden to používáš každý den na noc (ráno omyješ vodou) a přes den můžeš klasicky používát svůj antiperspirant. Potom už to používáš podle sebe jak se potíš atd...Je to bez parfému takže je to vhodný i pro chlapy :-) Myslím, že je lepší varianta než vložky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
partnerovi je pořizovat budu. stojí 49,- a opravdu prý fungují. nemáme co ztratit. značku ale ted nevím
Odpovědět
Ahoj, taky mám zkušenosti s Driclorem. Kuličkový deodorant z lékárny, který opravdu funguje - ne jako rádoby deodoranty z drogérky. Po prvním použití může podpaží trošku svědit, ale opravdu je to poklad.
Odpovědět
Mám vyzkoušeno oboje (Driclor i Everdry) a pomáhají, rozdíl je během prvního týdne poznat. Problém u mě je to, že jsem na ně asi nějak citlivější a hodně mě to pálilo. Čekala jsem, že si časem zvyknu, ale bohužel. Aplikuje se před spaním - jak se mi nepodařilo do 10 minut usnout, tak to bylo peklo a nakonec jsem ho musela jít umýt.:-) Nicméně bych mu to doporučila zkusit, třeba to u něj bude v pohodě.;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simone5 Ahoj, Driclor pouzivam v lete kdyz jsou nejvetsi vedra misto deodorantu nebo kdyz jdu nekam na party. Opravdu pomaha a to mam s pocenim uplne stejne problemy jak tvuj partner. Po aplikaci me to palilo jen jednou, a to moji blbosti, pac jsem se tesne predtim oholila :)) Kdyz jej nanesu den po oholeni, tak nemam vubec zadny neprijemny pocit.
Odpovědět
Ahoj všem, děkuji vám za příspěvky. My Driclor známe, dokonce ho máme i doma, ale přítel je v tom strašně nedůsledný, takže je mu k ničemu. Použije ho třeba jednou dvakrát, pak zase za půl roku nic a vzpomene si, až když má zkoušky, takže účinek žádný. Proto jsme si říkali, že zkusíme na svatbu ty podpažní vložky. @mallorca123 Děkuju! Kdybyste si vzpomněla na značku, budeme rádi ;-)
Odpovědět
:) jo tak to znám, přítel je na tom podobně s tou nedůsledností..:D Jinak se taky dosti potí, proto nevolíme barevnou košili, i když by se mi moc líbila. Bude mít bílou s dlouhým rukávem a ještě jednu s krátkým - na převlečení, až propotí tu s dlouhým :)
Odpovědět
@chobotek :-D Jojo, Driclor tu máme asi rok a on ho použil tak 3x? :-D On právě bude mít tmavě modrou košili, takže by to fakt nebylo hezké. Koláče mají být na talíři a ne na košili :-N
Odpovědět
No tak za mě Driclor nefunguje...mě nefunguje nic :-) Podpažní vložky občas používám...drží na oblečení, nerolují se, ale jsou hned nasáklé (často měnit) a musí se nalepit opravdu přesně tam kde se potíš. Pokud má přítel takové problémy, nebylo by lepší mu dát bílou košili ať se cítí lépe, přece jen v bílé půjdou koláče vidět méně :-)
Odpovědět
@simone5 Podle mě je jedno, jak moc je důsledný či nedůsledný. Driclor funguje okamžitě, takže když se den nebo dva dny před svatbou natře, bude to OK! :-) A projednou na něj můžeš dohlédnout ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Za mne take driclor doporucuju.. Ja ho uz v podstate aninemusim pouzivat. Pouzivala jsem ho pred 2roky a od te doby se nepotim. Pouze tak 1x mesicne v obdobi leta pouziju a opet nemam problem- a to jsem se drive potila stale, ikdyz mi byla zima ikdyz mi bylo horko.. Pre par dny i moje mamka ktera je odpurce jakychkoliv vychytavek se zeptala co ma delat tak jsem ji ho dala a po trech dnech uz bylo vse ok.. Podle meho, radeji nez nejake vlozky, ktere musi byt urcite na tele strasne neprijemne bych pritele sama radsi pred spanim natrela ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, najít estetické centrum, kde aplikují jehlou botulotoxin .. a manžel bude mít vystaráno i na rok . Navíc se mu nestane, že bych se začal potit na jiném místě..jako se stávalo u dricloru a jiných přípravků ! Já šla do botulotoxinu a nemůžu si to vynachválit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@simone5 Týden před svatbou by mohl zvládnout užívat Driclor pravidelně, když na něj dohlédneš, ne? ;) To už by se měl účinek dostavit... Přijde mi to lepší než vložky...
Odpovědět
Jé, děkuju všem za příspěvky!! :-) Tak jo, tak teda koupíme Driclor (protože ten, co máme je už dva roky prošlý :-D) a možná se pojistíme i těmi vložkami, uvidíme, jak to bude fungovat. @richna19867: Hmm, to není špatný nápad, zkusím mu to navrhnout. Můžu se zeptat, na kolik tě to vyšlo? A ty ses po aplikaci Dricloru začala potit jinde, jo? =-) Ajaj... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@simone5 ano já třeba na dlaních, kamarádka dokonce na zádech i chodidlech.. ale pod paží už ne ;) Ta cena je to individuální .. záleží kolik toho doktor musí dát. Odkud jsi? Piš když tak do zprávy .. ;-)
Odpovědět
Nechci se nikoho dotknout, ale tyhle přípravky jsou fakt hrůza.. zacpe vám to póry, takže je pak normální, že tělo se začne potit jinde, není to vůbec přirozené a akorát to přispěje k možné rakovině.. ani kdybych se potila jako prase tak bych to nepoužila. Mnohem lepší a zdravější je pustit se do konzumace jídel, které pocení snižují - Zaprvě hodně pít, protože pocení je pokus těla o to, vás schladit, Potom vápník - sýry, yogurty atd Olivový olej Jíst dostatek ovoce a zeleniny Vitamín B - daji se koupit v lékárně za pár korun kvasinky Pangamin, to dost pomáhá. Můj přitel se dost potí, ale prostě si na svatbu vezme bílou košili a když bude spocenej tak se fakt svět nezboří.. svatba je v srpnu a bude nervozní, tak to určitě každej omluví a mě je to prostě uplne jedno :)
Odpovědět
Jenom jestli můžu dodat - ten olivovej olej máme vyzkoušený, používáme ho místo slunečnicového na vaření a přítel se potí o dost míň, než se potil kdysi, takže doporučuju zkusit :-)
Odpovědět
@karlajasmine Díky za příspěvek. My jíme dost zdravě, dokonce bych řekla, že nejzdravěji z našeho okolí :) On je sportovec, takže pije hodně a dbá na životosprávu, jídlem to u nás fakt nebude. Jinak asi máš pravdu, ale on se potí fakt dost a hlavně strašně rychle. Jeho pot naštěstí nezapáchá, ale je toho fakt dost a po chvíli je úplně mokrý. A barva oblečení to nijak nezmírňuje, na bílé je to vidět stejně strašně jako na té jeho tmavě modré :-) Právě proto jsme přemýšleli o těch vložkách, že to aspoň nebude tolik vidět...
Odpovědět
Mně stačí Driclor použít tři dny po sobě a pak mám na půl roku pokoj. A to potím opravdu hodně. Navíc... Bílá košile je na svatbu nejvhodnější, je elegantní a také vypadá snad jako jediná v obleku dobře.
Odpovědět
@simone5 jo, to dává smysl :) On možná ani ten Driclor nebude tak strašnej, když ho někdo použije jednou nebo dvakrát do roka, ale není určitě dobrý to používat často no :-) Ale máš pravdu že tady jde jenom o ten jeden svatební den a že by to na fotkách nemuselo vypadat pěkně s těma kruhama v podpaží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simone5 dodám
Odpovědět
Kdo nemá ten problém tak velký, nebo koho Driclor pálí, může zkusit Excipial deoforte. Výrazně jemnější, v krémové konzistenci, stejný princip - týden používat denně a pak 1-2x týdně podle potřeby.
Odpovědět
na základě této diskuze, jsem si minulý týden zakoupila driclor, okamžitě po jednom použití byl vidět účinek, použila jsem jen 2x po sobě a je to super pocit sucha :-) díky za tip všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simone5 je to Freshdays. jsou pro dámy i pro pány
Odpovědět
@mallorca123 Děkuji, vyzkoušíme!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
U Dricloru si je nutné přešíst příbalový leták na www.driclor.eu . Tam se píše, že když vas palí nebo tak, tak snížit dávkování. Pálení je způsobeno obsahem alkoholu - působí na pokožku ve vetších množstvích dráždivě x-) Osobně používám vložky s Driclorem, obojí se dá koupit na www.protipoceni.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?