Oblečení ženich a ostatní

Profilova fotka
ahoj, moc by se mi líbilo kdyby bylo sladení ženich a jeho kamarádi, neměl jste někdo a nebo jak , může mít ženich s nima třeba stejnou kravatu ?Děkuji :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se nejvíc líbilo jak byli sladění tady na té Australské svatbě. Kamarádi jednoduše hnědý kalhoty, modré sako, bílá košile, ne stejný, prostě jen podobný. Ženich místo hnědých kalhot modrý oblek. Dávat všem stejný kravaty může vypadat trochu jako uniforma v nějaké firmě, s tím bych byl docela opatrný. Spíš než úplně stejný bude líp působit když budou podobný. Případně varianta že kamarádi mají jeden společný styl a ženich nad ně vybočuje s něčím podobným ale slavnostnějším. Fajn moderní nápad jsou třeba barevný ponožky jako na té druhé fotce ze Slovenska, tady to měli jen tak náhodný, ale už jsem viděl i variantu že měli všichni stejný jednobarevný ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, My jsme měli u všech pánů požadavek na Motýlka a vše bylo fajn, určitě doporučuji kdyžtak i sladit více věcí, pak to opravdu vypadá dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my mame pre zenicha pleteneho motylka v ciernej farbe (ma tmavozeleny oblek), a pre 4 kamaratov "druzbov" tie iste motylky v tmavozelenej :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bbubble jéé to je super nápad, nebot přítel bude mít modrý oblek a kluci by mohli mít modrý motýlky :-) děkuji za tip :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?