Dárek pro ženicha od nevěsty

Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych svému nastávajícímu dát dárek. Překvapení, které najde, až se bude oblékat. Napadla mě nějaká dárková krabička s parfémem a pěkným textem. Nebudete někdo dělat něco podobného? Prosím o inspiraci :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :) Take premyslim nad parfemem... Pouzival jeden, kdyz jsme se potkali a vi, ze mi na nem prijde hrozne sexy.. ale potom dostal k vanocum a narozeninam jine, ktere tedy pouziva... ale ja bych mu chtela dat ted zase ten "jeho" :) Premyslela jsem i nad jednoduchym dopisem, ktery bych mu nechala rano dorucit svedkem... ale nejak me nic nenapada. Taky jsme nekde videla trenky s napisem "majetek nevesty", coz mi taky prijde super... Svtabu mame za 3 tydny, mela bych sebou hnout :D
Odpovědět
Profilova fotka
já viděla nějakej obrázek na netu, ale už ho nemůžu najít :(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nepřemýšlela jsem nad tím vůbec, ale je to skvělej nápad :). Ráda se budu inspirovat. Chce to něco osobního, třeba pokud ženich rád mlsá, tak třeba ráno mu doručit malou sladkost ("na nervy") apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že jsou docela oblíbené budoir fotky 8-) . Já bych mu teda ráda něco takového dala, plus nějaký dopis, který ho rozpláče (dojetím a radostí, samozřejmě) :-D Ale parfém je určitě taky fajn nápad, takový ten "pro zvláštní příležitosti". Nebo se dávají třeba hodinky se vzkazem "Přijď včas" nebo tak něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mojemu kupila manzetove knofliky s nasima inicialkama a datem svatby. Este neco spekuluju.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsechny! zajimava konverzace. Popravde o tom premyslim uz dloho. Asi by se mi taky libilo mu nafotit nejaky fotky ale ja bych chtela jen fotografku. Nema nektera z vas tip na nejakou na morave?
Odpovědět
Já jsem dala manželovi zarámovanou svoji srdeční křivku z EKG a k tomu věnování s datem svatby. Byl nadšený:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si připravila slovní poděkování (o tom jak mi velmi pomohl a že jsem se díky němu stala z nerozhodné dívenky opravdovou ženou), které jsem řekla na mikrofon před ostatními svatebčany.
Odpovědět
Profilova fotka
Manžel dostal lístky na poslední koncert ACDC v Praze. To stejné dostal i tchán byli nadšení jak malí kluci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mám pro něj manžetové knoflíčky s nápisem “zachovej klid...” na jednom a “a řekni ANO” na druhém :) a ještě mu koupím jeho oblíbený parfém, který mě osobně hrozně krásně voní a mám s ním spojené naše hezké a výjimečné chvilky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ja jsem nakonec domluvila to foceni a nechala na to udelat specialni zupak s jeho jmenem ve kterym se budu fotit
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrielinka wooow paráda
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@martinasimvan Jeste jsem mu k tomu dala jako darek jedno foceni pro nej kde budu s nim. Aby si zvecnil jakej je kocourek:D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby nektera mela zajem tak vam muzu dat tip jak najit sikovne fotografy a nemuset za to utracet miliony
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrielinka daj 😃
Odpovědět
@gabrielinka jee,taky bych prosila o tip :-) je to skvely napad na krasny darek ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?