Svatební boty, velikost 35. Kde seženu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Nevěstinky, prosím, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti se sháněním svatebních botek. Mám velikost 35 a ještě mám hrozně úzkou nohu. Svatba sice bude až v září, ale boty začnu shánět už ted. Mám strach, že je neseženu. Děkuju. Cvrnda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslim, že pokud to budou silonky bez tý zesílený paty a špičky, tak pujdou i do sandál ...
Odpovědět
caute holky chtela jsem jen poradit ze krasne boty vsech barev a vsech velikosti najdete i v rakousku ve vidni v pitarelu nevim internetovou adresu ale zjistim a pak napisu odkaz!!!kouknete na moje ja jsem je tam koupila!!a staly me 600kc jedny!!!
Odpovědět
to bude super, kdyz sem hodis odkaz - ty druhe boticky jsou naprosto uuuuzasne :-N
Odpovědět
bett pockej 5min a ja ti to napisu a dekuji!!! :-D moje jsou takove normalni protoze muj pritel nema rad preplacanost ale v tom obchode maj vazne uzasne boty tak pockej a napisu tu adresu!!
Odpovědět
holky pokud ovladate trochu nemcinu nebo anglictinu kouknete na tuhle stranku www.pittarello.at nebo www.upspiral.com v te prvni uvedene stranco pittarello jsem koupila ty me botky byli levne a jsou i hezke!bohuzel ten obchod je az tady v rakousku ale rada poradim jak ty botky sehnat nebo rada pomuzu jak muzu!cauky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ty stranky ukazuji chybu......Koukala jsem ti do alba na botky a me osobne se vic libi ty druhe.....
Odpovědět
Profilova fotka
to druhé funguje s jedním t - pitarello.at
Odpovědět
nemackej tady tu adresu ale napis ji sama az upne nahore!jako by jsi chtela kouknout na neco!to co je pod mim jmenem podtrhnute ty ukazuji chybu vazne to napis sama a uvidis ze to jde!!napis jak jsi dopadla!!
Odpovědět
tak nevim jestli je to rukama, ale když jsem to napsala do řádku pro adresu tak se mi v obou případech našly nějaký vyhledávací stránky - to je dobře? :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Holky pomooooc, nemám žádné botečky. A lavně je nikde nemůžu sehat. Poraďte mi prosím.
Odpovědět
Profilova fotka
boruvka: vzhledem k tomu, že já bych v bílých botech neobchodila, tak jsem nemínila dát za ně třeba 1500,- u Bati. Tak jsem brouzdala po Vietnamcích a nakonec koupila za 290,- i když to dalo hodně shánění. Ale na těch pár hodin co v nich budu nepotřebuju nic drahého, když pak budou ležet někde v krabici.
Odpovědět
Souhlasím s ratonito, koupila jsem si taky u vietnamců za 250Kč, už jsem v nich byla 2x abych je vyzkoušela a na to, že nejsme zvyklá na tenký podpatek, tak jsou moc pohodlné, až mně to překvapilo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, my mame spis problem s botkama pro zenicha:( bude ve svetlem obleku a zatim jsem neobjevila zadne botky. Kdyby mel nekdo tip, tak dejte vedet. Diky moc:)
Odpovědět
Ahoj, docela dost dobrý botky se občas objeví i v obchodě s botama na zastávce metra Anděl vedle Terry Novy (Praha). Zkus tam zajít, třeba tam něco pro Vás objevíte. Nemůžu si zrovna vzpomenout, jak se ta známá značka obchodu jmenuje, promiň. Anebo levnější boty - značka neznámá - jsou např. blízko zastávky tramvaje Náměstí Republiky - teď se tam blízko staví, takže se tam ale nedostaneš tramvají.
Odpovědět
Profilova fotka
kladenacka: ahoj, diky za radu. Vim, ktery obchod myslis:) Zkusime o vikendu nejake shopping centrum. Ja spolehala na humanic a tam jsem nic neobjevila:(
Odpovědět
Profilova fotka
Dominicko, krasne svetle boty maji v Andelskem svatebnim studiu...urcite bych se tam zajela podivat, oni ted maji nove i panske obleky a tak to maji kvuli tomu...
Odpovědět
Profilova fotka
Já sháním bílé svatební boty, ale bez podpatku, nebo jen na malém, jsme vysoká. Všude mají když už bílé boty, tak veliký podpatek. Viděly jste někde na malém podpadku?
Odpovědět
Profilova fotka
koubina: ahoj, taky jsem vysoka a chtela jsem nejaky rozumny podpatek a nakonec jsem uspela u Bati, tady jsou botky, ktere jsem na svatbe mela: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Je martin_alenka, ty jsem si u bati taky zkousela, nakonec mam s hranatejsi spickou, ale taky od bati.
Odpovědět
Profilova fotka
martin_alenka: jsou moc pěkné, ale stejně jsou vysoké, ne? Já chci nějaké tak max 3 cm...
Odpovědět
Profilova fotka
milli: a kde je Diechman? Fakt tam měli i na nízkém podpatku? Já už začínám propadat panice, že neseženu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem měla přesně 3 cm Klaudie z Andělského svatebního studia, ale mají je jinde i levnější...Deichman si myslím, že je dost nekvalitní, ale je určitě na Smíchově když vylezeš z metra a pak v různých velkých nákupních střediscích
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?