Problém s úzkou nohou a nízkým nártem

Dobrý den, nemáte někdo tip na společenskou botu alespoň trochu na podpatku či platformě, která by seděla úzké noze s nízkým nártem? Standardně mám velikost 39, něco 38, ale vyzkoušela jsem snad stovky a stovky bot a vše mi je hrozně široké nebo mi noha projíždí dolů, jeli to pásková obuv. Klidně bych i něco koupila z druhé ruky...
Odpovědět
Dobrý den, mám obdobný problém. Zejména s tím že mi v lodičkách kvůli nízkému nártu sjíždí noha dopředu, patu mám volnou a při chůzi se mi lodičky vyzouvají, přitom velikostně mi nejsou velké...U páskovým bot mi téměř vždy vyjede skoro půlka nohy ven :-( U lodiček to řeším tak, že si je "vylepším" nalepením špiček a patiček/opatěnek do boty. Dají se koupit buď jako kožené, nebo gelové - osobně mám lepší zkušenost s těmi koženými. Kupuji je v klasických obuvích, nebo obchodech s ortopedickými pomůckami a stojí cca 50 Kč jak patičky, tak špičky. Navíc špičky Vám pak změkčí došlap a lodičky jsou pak pohodlnější :-) Co se týká značek, tak nejvíce mi vyhovují: - Clarks - u těchto lodiček jsem nemusela ani "vylepšovat" - Tamaris - u této značky jsem sehnala i páskové boty u kterých noha nevyjela ven z boty :-) - Baťa - ale jak který model Nejvíce mi vyhovují kožené lodičky. Přijde mi, že je výrobci dělají užší s tím, že když by byla noha širší, takže se případně roztáhnou...nicméně "nekožené" lodičky, které jsem po nalepení špiček a patiček mohla komfortně nosit byly z Reserved, Zary, M&S, F&F...apod.
Odpovědět
Mám stejný problém a řeším gelovými vložkami do bot,tedy jen do přední části,a nemůžu si stěžovat.
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam ted nove lodicky od Bati kolekce Insolia ty s paskem kolem nohy a konecne po dlouhe dobe botky, ktere mi sedi. Jen nevyhoda, ze jsou cerne a telove. Ja uz mam oboje, protoze opravdu sedi a jsou pohodlne. Tak zkus u Bati se mrknout😊
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?