Obrad na tráve - obuv

Ahojte, viete mi poradiť, aká obuv bude vhodná na obrad na tráve?
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít taky obřad venku na zahradě a volím baleriny a kamarádka měla dokonce i tenisky měli taky na zahradě :-)
Odpovědět
Ahoj, záleží jestli jsi nevěsta typu "kecky pod svatební šaty super", nebo chceš vypadat elegantně, více jako princezna a chceš spíše střevíčky. :-) Hodně lidí ti řekne, že podpatky udělají hezkou siluetu i možná trošku opticky zeštíhlí, máš lepší držení.. Já budu pro svoji svatbu v trávě shánět nějaké jednoduché botky se širokým podpatkem (klidně na šířku paty) a to tak 5 cm vysokým, to by se snad bořit nemělo..
Odpovědět
@v_ivet Ahoj, budeme mít obřad na travnatem paloučku a budu mít bílé baleríny a krajkové tenisky. Uvidím, které vyberu :-) Každopádně to nebudou boty na podpatku. Nejenom, že na tom neumím chodit, ale přijde mi to nepraktické :-D Pohodlí především. Některe holky volí třeba i sandálky a když už mají podpatky, tak si na ně dávají chrániče.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám v zálohe krajkové TOMSky, príp. ak počasie dovolí, tak ploché sandálky koženné s nejakou aplikáciou. Podpätky nechcem (sme rovnako vysokí s partnerom :-D a ani sa v nich necítím) (edit: pardon za veľkosť a kvalitu fotky, nejak sa to natiahlo, ehm :/ :D )
Odpovědět
Ahoj @moniette06, som nie čo medzi, ale chcela by som vyzerať elegantne, byť narovnaná a mať peknú siluetu. Obzerala som sa už po črievičkách, ale zatiaľ som žiadne pekné nenašla. Skúsim sa zamerať na širší podpatok a na prezute si nájsť pekné tenisky.
Odpovědět
Ahoj @werrys, ja si vravím, že na nízkom podpatku by som to mohla zvládnuť a potom sa prezuť do niečoho viac pohodlného. :D
Odpovědět
Ahoj @nigiri, ďakujem za konkrétny model, na prezutie by mohli byť super.
Odpovědět
Na Wish jsem si koupila tyhle chranice podpatku, davam je i kamaradkam ke svatebnimu oznameni, o kterych vim, ze nosi podpatky.
Odpovědět
Profilova fotka
Volím baleriny, pod šatama pujde prd vidět co mám za boty, je pravda že na podpatkách jsou trochu hezčí nohy, lýtka a stehna, ale to taky vidět nepujde a záda mi srovnají správně utažené šaty na míru a nervozita :-D Já jsem teda hlavně nechtěla řešit délku šatů, když se přezuju z vysokých botů do nízkých .
Odpovědět
Profilova fotka
Měla jsem boty na klínku a chodilo se v nich po trávě dobře. Na přezutí baleríny.
Odpovědět
@misickua o tom som už počula, ale ešte som to nemala na nohách, je to stablné? Skúsim si to určite nanečisto.
Odpovědět
@v_ivet ahoj, my to mame tiez cele v zahrade, podpatky nenosim skoro nikdy a tak sa trosku bojim, aby som to zvladla :-p , ale vravim si, ze obrad prezijem a potom si ked tak sadnem a neskor sa prezujem do sandalok bez podpatku.
Odpovědět
Článek se načítá
Já doufám, že by tráva šla zvládnout třeba v něčem takovém.. :-) (ano, je jasné, že musí být sucho.. :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla z deichmanu boty na klinku
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?