Nízké boty na svatbu - inspirace

Ahoj holky, potřebuji poradit s výběrem botek na svatbu. Partner je prakticky stejně vysoký jako já. Máme mezi sebou rozdíl tak 3 cm, tak si z toho věčně děláme srandu :-) při zkoušce šatů mi však bylo doporučeno vzít si alespoň malinký podpatek (šaty mám bez vlečky, tak akorát k zemi). Nechci jít asi úplně do tenisek a také nechci, aby ta bota vypadala jako bačkora (rozpláclý baleríny). Doporučíte mi něco? Napadly mě možná nějaké sandálky, ale aby se v tom potom dobře tancovalo. :-)
Odpovědět
@verucer Také jsme stejně vysocí, koupila jsem si prostě letní sandálky, takové stříbrné, na nízkém širokém podpatku, tak 1,5 cm max a vydržela jsem v nich celý den a noc, daleko lepší než nějaké lodičky, v půl 3 ráno, už jsem teda nohy měla unavené, ale to asi každý :D
Odpovědět
U nás je to tak, že manžel je dokonce menší než já, takže jsem také vybírala boty na nižším podpatku. Měla jsem na nízkém klínku a byly pohodlné ...
Odpovědět
Děkuji holky :-)
Odpovědět
Můj partner je o pár centrimetrů menší. Koupila jsem si balerinky. Budu mít dlouhé šaty, tak při chůzi moc ivdět nebudou.
Odpovědět
Ještě doplňuji, že my budeme mít svatbu v zimě, tak jsem volila uzavřenější botu. Na léto bych šla do nízkých sandálků na boso. Výběr je určitě větší.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Holky a co si myslíte o těchhle? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verucer Myslím, že na letní svatbu se hodí :-). Ale pozor na prsty na nohou, aby ti na ně někdo nestoupl. Já měla tyhle a můžu je jenom doporučit, byli lehké jako pantofle: https://www.rieker-eshop.cz/damska-ob...
Odpovědět
@zimnirybicka tie su krasne! odkial ich mas prosim? :)
Odpovědět
@pvln34 Výrobce je Tamaris. Což je běžná značka. Kupovala jsem na internetu (boty od této značky mám, tak jsem dala stejnou velikost a klaplo to). www.tamaris.com. Ale už je ta nevidím. Zkus třeba jiné servery. Byly v sekci lodičky nebo balerínky.
Odpovědět
@pvln34 Je to "Tamaris powder flower". Když si je dáš do googlu, tak něco vygooglíš. Akorát na některých obrázcích vypadají moc růžově, ale růžové až tak nejsou. Spíš jak na tom obrázku, co jsem dala.
Odpovědět
@verucer Ty na fotce jsou moooc krásné. Budu se vdávat v srpnu a také jsem zvolila sandálky. :)
Odpovědět
@elmo331 jsou nádherné, ale na tom eshopu už je nemají :-( měla jsem si je objednat hned :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@verucer To mě mrzí... :( Ale určitě ještě nějaké najdeš! ;) Já třeba objednala takové trochu jednodušší, ale už je mám doma, jsou moc pohodlné a už se těším až je v den D obleču :)
Odpovědět
Já měla tyhle a nosila jsem je i po svatbě. https://m.aboutyou.cz/p/rieker/zabky-...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?