Nemůžu natrefit na svatební boty ve vel. 41

Milé dámy, jsem dočista nešťastná a snad budu shánět někoho, kdo mi usekne palce... Nemohu pořád natrefit na ty správné botičky - což o to, já bych natrefila, jenže mají malé velikosti. Ani nevíte jak závidím vel. 39, 38 apod. Já mám 41, ale neobuju čínskou 41 (nebo zřídkakdy) a za boty nehodlám dávat 2tis. Máte někdo stejný problém a jak ho řešíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @lencibar, mám asi tak dvoumetrovou kamarádku, takže taky velké číslo bot. Běžné boty myslím řeší v obuvi jako Deichman a tak. Ale lodičky myslím taky sháněla v obchodech typu Alenka a Kamila :)
Odpovědět
@lencibar Já mám velikost 39 a obvykle mám docela problém sehnat vhodné boty, natož svatební...Ale to hlavně proto, že všechno, co se mi líbí, tak je na vysokém podpatku. Hledala jsem, hledala, až jsem narazila na taneční obuv - určitě kdekoli na internetu najdeš. Hledala jsem boty pro latinské tance - mají podpatek dole trochu rozšířený, bota je stabilní, neklouže a hlavně je měkkoučká! Velká výhoda obchodů s takovou obuví je v tom, že si prostě vybereš, co ti sedí a oni ti prostě vyrobí botu na míru. Cena je cca 1700,- Já jsem spokojená!
Odpovědět
Ahojky, já mám 41,5 ;-) U Bati 41, jinak 42, ale reálně teda 41,5 :-) A koupila jsem si plátěné balerínky v New Yorkeru, hned, jak jim je na jaře dovezli, protože jsem věděla, že to bude u mě průser - nemůžu mít podpatky, jsme skoro stejně vysocí a máme úplně opačné proporce, takže i tak vypadáme vedle sebe srandovně :) . A jsem za ty pláťáky ráda, protože od té doby jsem na nic bílého, hezkého a rozumně drahého nenarazila. Ani v NY, tam č.41 zmizlo hned, dle předpokladu :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zkuste tohle. Kamennou pobocku maji v Brne.http://www.maxam.cx
Odpovědět
Holky, neštvěte mě. Mám 36, 37 a podpatkové se mi většinou vyzouvají :(
Odpovědět
Profilova fotka
V nabídce máme krásné botky ve vel. 41 i na nízkém podpatku 2,5 cm :-) Velikostně odpovídají spíš 41,5 -42. Najdete je na našich stránkách, kde jsou uvedené jak velikosti, tak i výšky podpatků. Vyzkoušet si je můžete v Praze 5 v salonu Bereniké.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Sehnala jsem pohodlné, elegantní svatební lodičky barvy Ivory. Když tak napište do vzkazů pošlu Vám kde. Mám taky velikost 41-42. Koukněte na mé fotky ze svatby. Tam jsou na jedné fotce trochu vidět. Kdyby se líbili ráda Vám je prodám za polovinu. Zdravím Petra
Odpovědět
Tady jsem viděla i 42 a 43 a za málo peněz :-D http://www.salonparis.cz/svatebni-bot...
Odpovědět
@lencibar také neobuju čínskou 41, ono je jich totiž víc těch 41, některé mají délku stélky 26, některé 27, 5 cm. Ale vůbec mě to tedy nemrzí, z čínských botů jsem dávno vyrostla, nejsem tak bohatá, abych si mohla dovolit kupovat levné věci.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Holky já teda nevím, ale to, co jste sem daly, tak je všechno taky šíleně předražený.. nejlepší je asi fakt Deichman, alespoň cenově. Co se týče Maxamu v Brně, tak tam skutečně boty pod 1000,- fakt jen s hodně velkým štěstím.Já mám vel 42 a už teď vím, že bude hodně velkej problém něco najít :(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem kupovala bílé svatební balerínky v humanicu - vel. 42 :-) @ivetka303
Odpovědět
U nás si můžete vyskládat své boty podle sebe již od velikosti 32 - 44. Barvy, materiály, podpatky, špičky, paty, zdobení a hodně dalšího. Délku stélky 26,2 cm (odpovídá vel. 40 - 40,5 podle výšky podpatku) máme i ve výprodeji s 40% slevou (nové boty) jenom vystavované . Přikládáme obrázek modelu z výprodeje. Podpatek 3 cm. Aktuální cena: 1.097,- Kč. Navrhnout si ovšem můžete i něco podle sebe...již od 1.580,- Kč. Přejeme krásné svatební plánování. Popelka team
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/market/svatebn... jsou spíš větší 40...
Odpovědět
Profilova fotka
A co třeba tyhle? na http://www.beremese.cz/shops/my-shop/...
Odpovědět
Já mám taky nohu 41 (někdy i 42) a botky jsem sehnala přesně podle představ.. Hledala jsem na netu, co by se mi líbilo, našla boty s velkým B, objednala je na kamennou prodejnu, která je nedaleko mého bydliště, přijela je vyzkoušet a padly jako ulité... Stály cca 850,-, takže parádní cena.. A nosím je stále (to byla moje podmínka, že chci boty, které nebudou je na svatbu)..
Odpovědět
prodám za 350 Kč. nenošené. podpatek 5cm
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetka303 Pokud nejsi nijak náročná taky jsem sehnala balerínky na malinkatém korku v CCC i když to byl obrovský problém :-) Napoprvé jsem prošla celý Avion a nic v mé velikosti a alespoň malilinkaté představě, napodruhé už jsem jen chodila a hledala bílé boty ve velikosti 41, když jsem našla, nazula jsem a brala jsem je :-D S dlouhými šaty bez vidiny focení noh mi na botách nesešlo :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojky, ve Strážnici mají výběr vel. 41
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?