Kde seženu svatební boty do 500 kč?

Zobraz úvodní příspěvek
Nemůžu najít botky kolem 500 Kč. Líbí se mi jedny od vientamců, ale mají černou podrážku a černý podpatek, vadí to?Dobře se v nich chodí ... jsou velmi pohodlné. poradíte?
Odpovědět
1
2
ahojda, levné a hezké botky se dají sehnat i v Deichmannovi, už to tu někde bylo probírané :-) Já je tam pořídila taky, chtěla jsem hezké balerínky a tam mě stáli 449 kč s tím, že je pak ještě můžu unosit :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
tak holky, obnovuji diskuzi, nevíte někdo o něčem?
Odpovědět
připojuji se k obnovené diskusi! koukám, že příspěvky o botičkách jsou skoro rok staré - máte někdo něco nového? Nevím, kde sehnat botky, na netu se objednávat bojím - za první nemám zkušenost a bojím, že třeba nebudou nebo nepadnou tak, jak na fotce a za druhý občas čtu v bazarech - třebas i tu - prodam - uplne nove - nepouzite - objednany z netu - spatna velikost... :-| v kamennych obchodech co jsem byla vubec neni vyber - ani v bilych - natoz sampan! a u tamanu se mi kupovat nejak nechce... svatebni...
Odpovědět
Ahoj, tak me se podarilo boty sehnat za 250 u rakosniku. Vypadaji sice uplne obycejne, ale jsou pohodle a presne na takovem podpadku, ktery jsem chtela. Mam z nich radost.
Odpovědět
amet - takze to nehrotis... taky dobre ;-) myslela jsem, ze je najdu v tvym albu... =-)
Odpovědět
maaarii - v deichmanu se nakupujou dobře - hodně holek má boty za pár pěnez i k pozdějšímu nošení z deichmana...mrkni nebo u vietnamců - proč ne? boty ve výsledku pod šatama vidět nejsou....
Odpovědět
Profilova fotka
No, já si v Deichmannu letos nevybrala. Hledala jsem béžové balerínky a byl to děsnej problém. ;-( Nakonec jsem našla na mimibazaru za 200,-. A jsou uplně podle mých představ :-D . Takže jestli se nebojíte bot z netu, tak zkuste projít podobný stránky.... :-)
Odpovědět
maaariii: Jsou v albu. Jeste tam pridam svoje druhy bily botky, ktery jse koupila za korunu v akci "kup boty a druhy mas za korunu", ale uz nevim kde. Jsou ale otevreny a pri horsim pocasi bych v nich zmrzla.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo jste z Prahy, zkuste prodejny Bellina - jedna je na Andělu, druhá myslím na Národní, ale asi budou mít obchůdků víc. Mám od nich boty taky - pěkné a levné. Kupovalal jsem je jen na svatbu, smetanové na klínku jinam neunosím, takže jsem nechtěla taky moc utrácet
Odpovědět
jenny.kay : Kde konkrétně na Andělu? Odpoledne se tam chystám.
Odpovědět
Ahoj, já jsem si zrovna včera koupila botičky tak u rákosníčků, ono sežeňte bílé, pohodlné botky,které pak třeba ještě k něčemu vynosíte..... Chodila jsem se na ně dívat 14 dní :-) jsou totiž takové bleďounké modré...se stříbrnýma kamínkama :-) jinde se mi buď bílé botky nelíbily... a nebo když líbily tak byly za 15 stovek :-( takže zvítězili, stejně sem si říkala mám dlouhé šaty s vlečkou tak to stejně nepůjde vidět :-) a jsou hlavně pohodlné ikdyž mají vysoký podpatek. Ju a stály 290Kč :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Co bílé, já budu asi shánět šampaň :-) Hele ženský a sháníte nejdřív šaty nebo boty? Já totiž ještě nejsem pevně rozhodnutá jestli bílé nebo šampaň, prádlo unosím oboje, ale boty se mi dopředu moc kupovat nechce, ale co jsem koukala, tak v salonech většinou chtějí, abyste si vzali sebou boty, které budete mít, nebo aspoň věděly výšku podpatků kvůli délce šatů, ale jak to mám vědět, když nevím, co pak seženu?
Odpovědět
Nevím jak v ostatních salonech, ale jak jsem byla já, tak tam měly nachystané botky s různou výškou podpatku a vzala jsem si ty, jak bych chtěla přibližně podpatek a začly jsme zkoušet :-) a potom si na upravovací zkooušku přinesu už svoje :-) ale vůbec nevadí když si pak seženeš botky s vyšším nebo nižším podpatkem, oni ti šaty upravijou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aknelko, mě v salonu říkali, že boty určitě nemají být světlejší než šaty, když se třeba fotíš s bleskem a vykoukne nožka, tak pak ta bota svítí oproti šatům :-) takže pokud chceš pořizovat boty dopředu, tak spíš krémové, šampaň... to bude neutrální i k bílým šatům.
Odpovědět
Profilova fotka
aknelka1: jak je na rohu Nádražní a Zborovské ČSOB, tak hned vedle, černobílý nápis na obchůzku Bellina
Odpovědět
Profilova fotka
aknelka1: sorry, popletla jsem ulice, je to roh Nádražní a Lidické, hned u zastávek tramvaje 6,12,14,20
Odpovědět
holky díky za tipy :-) Já si asi nechám šít šaty z Paula style na míru, ale chtějí právě i výšku s botama a jestli si to nerozmyslím, tak ty šaty mají dole výšivku, takže dýlka by se pak asi špatně upravovala. Musím to ještě promyslet. Ale do toho obchodu určitě zajdu.
Odpovědět
Aha, tak to potom jo, to je jasné že by to už upravit nešlo...tak to potom budeš muset vybrat botky a nechat si jít ušít šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarka24: mě by tedy přišly krémové k bílým šatům hrozné...mám bílé šaty a nevím nevím...to už radši třeba úplný kontrast (rudé...) nakonec jsem sehnala botky na MMB a snad dobrý, ještě jsem je tedy nezkoušela ;-) Deichmann letos neměl nic, co bych chtěla, sháněla jsem satén, nebo jinou měkčí látku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já sem si koupila botky v sobotu, u Deichmana, bílé, s kulatou špičkou celé uzavřené a dala jsem za ně 449 a viděla sem krásné bílé botky u ťonga, rněl je jen za 100, ale jen vel.37 :-|
Odpovědět
Ja kupuji i bezne boty u Deichmana, sice vím, že boty dělají v Číně také, ale mám jistotu, že jsou kvalitní, protože Němci na kvalitu dohlídnou. U Číňanů bych se bála, že ani svatbu nepřežijí.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?