Jsou vhodné béžové boty ?

Ahoj te nevěsty . Chtěla bych se zeptat zda jsou tyhle boty vhodné k bílím šatům :) v úterý jdu na zkoušku a tyhle boty jsem včera koupila kvůli výšku podpatku ale jak se na ně divam tak se mě líbí i přímo na svatbu . Co si o tom myslíte ? Neřeste prosím ponožky které vykukují :D
Odpovědět
Samy o sobě mi přijdou hezké. Záleží, jak půjdou k šatům :-) Jestli budeš mít dlouhé šaty, tak je to asi docela jedno, nebudou skoro vidět. Ale třeba ke krátkým si je vůbec nedovedu představit :-)
Odpovědět
@veronikazem chci šaty dlouhé ... Spíš se ptám i proto protože včera mě bylo řečeno že jsou to boty pro hosta a ne pro nevěstu že bych měla mít bílé nebo aspoň s krajkou 🤷
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsta nemusí mít bílé boty a ani krajku. Na to se vykašli. Zkus je k šatům a uvidíš. Mně se líbí, jen se mi tam nezdá barva toho podpatku, to mi asi úplně k svatebním šatům nepasuje. Ale vyzkoušej a uvidíš.
Odpovědět
@iviiiii dávám fotku teď na denním světle :)
Odpovědět
Svatba bude do přírodního stylu ... Juta nevěstin zavoj vřes atd ..
Odpovědět
Kdyby byly očividně tělové, tak by to šlo. Ale takhle to bude vypadat, že měly být bílé a nepovedlo se to. Ten pruhovaný podpatek určitě není vhodný ke svatebním šatům. Volila bych bílé boty jemnějšího tvaru, ale samozřejmě záleží na Vašem vkusu a v čem se cítíte dobře. :-)
Odpovědět
Pokud se tobě líbí a cítíš se v nich dobře, tak bych si je klidně vzala :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?