Jakou si zvolit svatební obuv?

Profilova fotka
Boty, boty, boty.... Na vysokém podpatku, na středním, nízkém, platformě? Balerýnky... Tenisky?
Odpovědět
Profilova fotka
Jaký boty zvolit 😞 . Mám vyššího budoucího může, jsem silnější...... Vysoký podpatek nechci, ale musím trošku dohnat výšku mého muže. Poradíte mi někdo? 😞
Odpovědět
@dortopa1 můj partner je taky vysoký ale i tak budu mít baleríny. K šatům se hodí a jelikož nám hodně širokou nohu a k tomu vysoký nárt takže žádné boty na podpatku neobuji. Stejně na to nejsem zvyklá. Možná se po otevření obchodů mrknu ještě na nějaké sandály na platformě ale moc tomu nedávám.
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 máte foto balerynek?
Odpovědět
@dortopa1 mám obyčejné hladké bílé z Bonprixu
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 mám také silnou nohu a hlavně bolesti zad tak právě přemýšlím
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, řešila jsem hodně...naprosto doporučuji lodičky Beira rio (https://www.arno.cz/produkt/beira-rio...) a nebo pak na aza obuv najdete plno bílých lodiček, jednoduchých s nižším širším podpatkem a obujete v pohodě...měla jsem ty beiry a byly to naprosté bačkůrky s měkkým lemem na nártu, který se přizpůsobí. Navíc mají krásně měkkoučkou ťapku, takže jsem mohla tančit jak o život 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Balerinky pak tenistky, máme to na louce jen blázen by si vzal podpatky
Odpovědět
Manžel je taky o 25cm větší, argument musím dohnat výšku nechápu. Všichni okolo vás ví, že jste menší 😄 Taky mam baleriny, i kdybych se měla vdávat na zámku tak chci hlavně pohodlný boty a ne si hrát na nějakou pozu že jsem vysoká modelka 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@a_mysakovicova To jsem fakt jediná co ma menšího chlapa do prdele? 😂😅
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova To nevim.. já mam 166cm, takže menší chlap už je skoro trpaslík 😄
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova u mě naštěstí menší chlap taky nehrozí. Mám 162cm a partner skoro 190cm
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 @a_mysakovicova Já mám 173cm a chlap má 168 cm... Dlouho jsem tvrdila, že jsme stejně vysocí... No pak jsem si to konečně přiznala, až opadla ta zamilovanost 😄 Já říkám, že když jsem ho poznala, tak jeho hlas mě dostal do kolen, jeho oči a vzhled... a pak jsem ho viděla naživo a najednou tam byl malej chlap... ale to je asi jeho jediná chyba ve vzhledu, ale už jsem si zvykla 😄
Odpovědět
Článek se načítá
@te_ssiinka_nelova Vždyť je to úplně jedno jestli je menší nebo větší 😄
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova to není tak velkej rozdíl. Ale nesmíš si vzít podpatky. Hele znám pár kde je rozdíl vzal 20cm. A to už je fakt humorný. Ještě když znáš toho kluka a víš co je to za hňupa. Nebo teda aspoň býval. Teď je z něj rodinný typ. Žena ho srovnala ( o cca 15let mladší)
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova a když jsem viděla jejich svatební fotky tak jsem měla upřímně záchvat smíchu. Hlavně když stali vedle sebe.😂
Odpovědět
Profilova fotka
@a_mysakovicova není to jedno, chlap má být velkej prostě, vždycky jsem chtěla velkýho chlapa, ale hele jsem s ním šťastnější než s kdejakým vysokým hňupem se kterým jsem byla.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova a to je důležitý 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 já mám taky takovýho kámoše, znám ho už se třetí holkou co je a on je snad přitahuje, ale vždycky aspoň o 10 až 15 cm vyšší holka 😄 těším se na jejich fotky, pokud teda konečně spolu zůstanou 😄 my už to máme naučený, že on stojí do kopečka on stojí na chodníku já na silnici, jojo to tě prostě naučí 😄 takže podpatky nemám, ale hlavní důvod je ta louka, byla bych blázen u stodoly tahat podpatky, i všem družičkám jsem to striktně zakázala, maximálně klíny
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, za náš svatební vyhledávač bych doporučila Kristýniny šaty. Určitě Vám poradí nejlépe! Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňovaný salon rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
Jak už zde zaznělo Krystýniny šaty, služba boty domů je úplně profi. Přijde vám bedna, vyzkoušíte vymyslíme si boty na míru a oni vám je udělají na míru
Odpovědět
Profilova fotka
1800kč za boty který si vezmu jenom jednou se mi zdá moc. 😒 ale děkuju i tak
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?