Jak vydržet co nejdéle v lodičkách?

Zdravím, ráda bych otevřela diskuzi, kde můžete přispět jakýmkoliv tipem, jak vydržet co nejdéle v lodičkách. Máte zkušenosti s nějakým gelovým polštářkem, náplastí nebo čímkoliv, co účinně oddálí otokoly a pálení polštářků na nohou? Budu ráda za jakoukoliv radu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Primárně bych si zvolila lodičky, které mi jsou pohodlné už v obchodě :) z mojí zkušenosti jsou pohodlnější páskové boty než uzavřené, přijde mi, že jak se v nich netísní ty prsty tak nohy bolí méně.. jinak teda hlavně asi kožené boty a ideálně rozchodit už dopředu, ať nemají premiéru na svatbě :) Prý jsou fajn ty gelové polštářky co se lepí přímo do boty dolů, myslím, že je má značka scholl ale viděla jsem je i v různých obuvích..
Odpovědět
@miselinna lodičky jsou mi pohodlné, ale obecně mám zkušenost, že když jsem dlouho na nohou, začnou ty polštářky bolet. Na rozcházení lodiček už doma pomalu pracuju :-) Zatím mě nikde netlačí, spíše jde o ty polštářky obecně. Svatbu mám až v říjnu, takže jsem raději pořídila uzavřené :-)
Odpovědět
Určitě boty rozchodit (alespoň doma, klidně i v hrubších ponožkách, aby se kůže poddala). Určitě nemít nové boty první den až na svatbě, to smrdí malérem.
Odpovědět
Gelové polštářky jsou fajn mám je ve všech botech na podpatku, ale když člověk není zvyklý nosit podpatky, jako já, tak ty polštářky, začnou bolet vždycky.Stačí jeden večer na nějakém plesu a nohy bolí... Já sem si také pořídila boty uzavřené a nohy mi v nich bolely už na zkoušce šatů :-( a to nemají vysoký podpatek, jen klínek. Budu je muset rozchodit před svatbou...Bude to boj, maximálně si vezmu nějaké jiné na přezutí...
Odpovědět
Profilova fotka
Poprvé jsem si podpatky vzala v 15ti, na diskoteku až do rána a kus pěšky na vlak :) Nohy mě bolely jako s***ě :D Ale co bych pro krásu nevydržela. Od té doby jsem je začala nosit denně, prostě vždy jsem tu bolest přežila :) Do teď mam jen jedny boty na koupaliště bez podpatku jinak i se psem chodím v 12 cm podpatkách. To samý procházky, bez podpatků si přijdu divně :D Ráno se obuju v 5:30 a boty sundavam kolikrát až v 18:00. Na svatbu mám ještě vyšší to už tak pohodlné neni, ale prostě to dam. Takže moje rada nosit nosit víc a víc a zvyknete si. :)
Odpovědět
Já normálně podpatky nenosím, ale na jeden ples jsem si vzala úplně nové lodičky na vysokém podpatku a dala jsem to, akorát druhý den jsem trpěla. Já třeba v lodička v létě nemůžu chodit na boso bez punčoch, to ani v crocsech bez ponožek, protože jakmile se mi začne potit noha, tak se mi o kůži a tu gumu dělají hned puchýře. Totéž s gelovyma vlozkama do lodiček. Musím mít vložky takové ty semišové co se nosí spíš v zimě. Jinak svatební boty rozchazim postupně, uvidím, jestli se nakonec prezuju do druhých bot....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Jak lodičky roztahujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já budu mít klasické svatební bílé tenisky. Protože budu mít delší šaty
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Doplňuji, co jsem našla https://www.arno.cz/clanek/4-tipy-jak...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?