Hodí se tyhle svatební boty ke krajkovým šatům?

Ahoj, i přes situaci v ČR, zatím stále plánujeme svatbu a pak se uvidí.. Takže..mám krajkové svatební šaty a hledám k nim obuv...podpatky mi vůbec nevadí ale svatbu máme v jednom penzionu na zahradě, takžr uzké jehly nepřipadají v úvahy,bojím se, že bych se bořila do trávy. Původně jsem si říkala, že bych si vzala třeba gladiátorky ale pak jsem změnila šaty a tahle obuv mi k tomu už moc nejde. Navíc mám 168 cm, takže bych asi chtěla využít pár cm navíc :-) Zatím jsem koukala na internet a našla jsem tyhle dva páry bot, které se mi celkem líbí. Myslíte, že se k těm šatům hodí? Někdy jsem četla, že by pod šatama měli být boty s otevřenou špičkou, že to vypadá lépe ale já jsem žadné hezké nenašla. A ješte jedna otázka..které boty se vám líbí víc?
Odpovědět

Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 mě se líbí oboje a určitě se hodí. Mě se líbí víc ty první :-)
Odpovědět
@klara2502 za mna tie druhe
Odpovědět
Myslim si, ze pokud jsou saty az na zem, neni potreba klast na boty takovy duraz, jestli ladi nebo neladi, ony totiz nebudou vubec videt. Otevrena spicka je na trave stejnym problemem jako uzky podpatek, to bych vubec neshanela. Vyber si neco pohodlneho, v cem vydrzis a co pripadne vyuzijes na noseni i po svatbe :-) Jinak oboje jsou hezke, k satum se hodi a mne osobne se vice libi ty druhe. Dulezite je ale vyzkouset a na noze poznas vic nez z obrazku.
Odpovědět
Botky se určitě hodí oboje. Osobně by mě asi lákaly ty druhé, protože ten první typ mi nedělá na noze dobře. Možná mám moc vysoký nárt, ale ten pásek přes mi trochu vadí. S druhým typem nemám zkušenost-vypadá to, že ten pocit, že mě to kolem kotníku "táhne" , by tam nebyl. To s tou otevřenou špičkou , že se hodí víc, bych ani neřekla. Pod dlouhými šaty to beztak vidět nebude, vždyť některé nevěsty se vdávají v teniskách schovaných pod dlouhými šaty!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Před dvěma měsíci jsem napsala, že by mi střevíčky na prvním snímku nevyhovovaly kvůli páskům přes nárt do tvaru písmene T. A tento týden jsem si přesně takové koupila! Jenom nejsou po straně volné, typ sandálek, ale uzavřené, tedy lodička. Ale na noze mi na rozdíl od mého původního domnění vůbec nepřekáží. A dokonce je to "jenom" vel.41. Úplné popelčí střevíčky :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?