Ženicha povede k oltáři malé dítě z příbuzenstva

Milé nevěsty budoucí i minulé, chtěla jsem se zeptat na názor, co si myslíte o tom, když vede ženicha k oltáři malé dítě z příbuzenstva? Matku nemá. Děkuji za názory
Odpovědět
Profilova fotka
Měl by to být dospělý, ideálně vdaná žena z příbuzenstva. Ta osoba by ho měla doprovázet symbolicky jako vdaná ke stavu, kdy bude taky ženatý. Dneska se to už tak nebere, ale nad dítětem bych se asi zarazila http://blog.zarohem.cz/clanek.asp?cis...
Odpovědět
pokud nemá maminku nebo nějakou jinou příbuznou, která by ho přivedla, není lepší aby neměl sám extra příchod a čekal na Tebe rovnou u oltáře? Jinak za mě dítě taky ne, možná tak dcerka, ale i tak by mě to zarazilo.
Odpovědět
Holky, nejde o mě - setkala jsem se s tím u známé a dost mě to zaráží - stejně jako vás, tak jsem se chtěla zeptat ze zajímavosti na názor. Děkuju moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Moje najlepší kamarádka to tak na své svatbě měla. ženicha přiváděla neteř. Nepřišlo to divné nikomu. Mě taky "vedl" k oltáři náš dvouletý syn. Takže pokud to byla jeho dcera, tak proč ne? :-) Pokud to tak chtěli a cítili se dobře...
Odpovědět
No, jenže tohle by nebyla dcera, ale jeho neteř...
Odpovědět
Mě povede k oltáři brácha ale ten už je víc jak plnoletý takže u něho to nevypadá tak blbě. Pokud má sestru tak by ho měla véct sestra a když ne tak teta. Prostě někdo dospělý z rodiny.
Odpovědět
A co babička?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
@lumiga babička je určitě vhodná, my jsme to řešili taky, protože ženichovi maminka zemřela. Nakonec babička povede tatínka ženicha a kdo ženicha zatím nevíme, asi starší sestra. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to plně chápu, protože mého budoucího muže má vést maminka, je těžce nemocná, takže když nebude moci, bude to jeho 15letá dcerka....A jinou rodinu již nemá :-( Někdy to tak prostě je.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?