Tipy na oddavajiciho

Dobrý den, Sháním tipy na oddavajici ze Středních Čech. Bohuzel zacinam trochu panikarit, protože jsem psala už všem ze seznamu, který nám dal koordinátor a buď se mi neozyvaji zpátky, nebo v daný termín nemohou a nebo můžou ale až později odpoledne kolem 3/4 hodiny, což je na nás docela pozde. Zkoušela jsem napr pana Rehaka, Sikoru, Samojského, pan Makovicka mi nejdříve psal ze muže ve 12 ale přestal se ozývat :( Budu vděčná za jakékoliv tipy. Alternativně, mate někdo zkušenost se svatebním dnem kdy obrad je trochu později a den jim nezačíná? Moc děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, varianty jsou různé. V posledních letech občas fotím i svatby, kde není pravý oddávající. Papíry se podepíšou den předem na matrice (nebo v pondělí po "svatbě") a obřad vede třeba kamarád, svědci nebo někdo domluvený. Taky už jsem fotila obřad v 9 večer v létě, mimochodem super. nebylo vedro, světýlka...
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od marti_nah:

Dobrý den, Sháním tipy na oddavajici ze Středníc…
@marti_nah Nám také tuto variantu s náhradním oddávajícím nabízela koordinátorka. Ale pozor, papíry se na matrice nepodepíší, musíte si najít radnici, která má na ten den vypsaný svatební termín a tam se normálně se svědky vzít nebo využít možnost svatba na jiném místě a pak zvolit třeba kancelář, která je pro tyto účely reprezentativní a budou ochotní vám tam udělat obřad. Ale možná, že už máte problém vyřešený a někdo vám vaši hodinu potvrdil. Jinak ona jde svatba udělat i odpoledne, viděla jsem z takové fotky. Oběd pro rodinu a družičky, nevěsta měla barevné šaty. Potom se šla připravit, mezi tím přijel zbytek hostů, byl obřad, raut a zábava. Nevěsta byla hodně spokojená, ale ona to takto plánovala celou dobu. Určitě jde i udělat varianta oběd pro všechny, ale pak pozor na alkohol a taky si rozmyslet zda zvolit jiné šaty než na obřad nebo mít rovnou bílé celou dobu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?