Svatebni slib

Ahojte, v patek bude den "D" a ja, co byla tak statecna a bez tremy, se tacibnam klepat, jako ratlik.. Nikdy mne nenapadlo, ze bych mohla mit tremu z kostela.. Konkretne jde o ten manzelsky slib.. Zrovna jsem se ho doucila, ale i tak muze neco vypadbout.. Je tam sice zachrana v podobe kneze.. Mate to nektera taky tak??
Odpovědět
Profilova fotka
@domajsek my jsme s nasim knezem dohodnuti ze to bude mit vytistene a drzet to na knize obradu, kdybychom meli okno tak nam to ukaze:-) jeste rikal ze se mu jednou stalo ze pri slibu nevesta nerekla cast "i ve zlem" tak se ji na to jen optal (nemusela to rikat cele znovu) , a cely kostel lehnul smichy:-) on vas ten knez v tom nenecha, nebojte ;-)
Odpovědět
@domajsek Není to tak hrozné. My jsme si to s manželem trénovali asi 2 měsíce a říkali jsme si to každý den někdy i 10 za den :-D. V kostele jsme byli nervozní ale mohli jsme mít tahák, ale jak jsme se na sebe podívali tak sme ho ani nepotřebovali. Bylo to dokonalé :-) tak se neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@domajsek Já jsem se svatební slib učila asi 2 dny před svatbou, opakovala si ho snad celou noc a dopoledne před obřadem. Po příjezdu do kostela jsem ale nevěděla vůbec nic, ani slovo. Teda slova jsem věděla, ale nevěděla jsem jak to jde za sebou a manžel to měl stejně. Poprosili jsme faráře aby nám ke slibu otočil tu jeho chytrou knihu textem k nám a bylo to. Všechno jsme zvládli, i když jsem nejdříve v knize ten "náš" slib nemohla najít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@domajsek já mám to samé... Svatba mě vůbec nestresuje, jen ten slib... Kdybych ho nemusela říkat, tak jsem v klidu, ale takhle se bojím snad víc než před státnicema 😢 s mužem si to sice zkoušíme, já ho už dva měsíce před uměla i odzadu, ale stejně... A co je ještě blbé, že když jsem nervozní, tak se začnu hrozně smát, takže zatím všechny naše zkoušky skončili v záchvatu smíchu ....
Odpovědět
Určitě kněz pomůže, když vám to vypadne, nám to i trochu v pozadí šeptal, ale my to znali dobře. ;-)
Odpovědět
@lucienne8 Taky nám bude držet tahák. Dokoce prý, kdybych začala brečet a nemohla mluvit, přehodí to na to, že budu odpovídat 3x ANO :) Je skvělej.
Odpovědět
Chlap mi rekl rovnou, ze se to ucit nebude, protoze mu stejne v danou chvili vsechny slova vypadnou.. :-) Nas knez rikal, ze nam to bude oredcitat, ale stejne, mam stejny problem, kdyz jsem nervozni, tak se zakoktam a zacnu se smat, takze jsem uplne v haji.. :-D Taky to tak citim, ze nic krom toho slibu mne na svatbe nerozhaze.. Pozitri to je tady, tak prosim, drzte pesti.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
btw, dámy, a slib se řiká i na radnici a nebo jen v kostele ? možna se ptam blbe, ale i tak radeji se ptám :) diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sliby jsme si napsali svoje, ale jsou formulované jako otázky, které nám bude klást oddávající. My budem jen odpovídat ANO. Tím jsem se hlavně já chtěla vyhnout tomu, že bych se přes roztřepanou bradu nedostala ani ke druhé větě :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?