Menu Forum

SVATBA v 16:00 ?? Dobrý nebo špatný nápad? Máte zkušenost?

26. srp 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
juanitka
5
Registrovala se 24. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 6 inzerátů. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
juanitka
5
Registrovala se 24. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 6 inzerátů. Region Liberec.
 Asi má každá varianta něco do sebe, ale já jsem ráda, že to máme dopoledne (v 11). To, že budu vstávat cca v 6:00 mi vůbec nevadí, stejně nebudu moct dospat. Na všechny ty lidi se strašně těším a chci si užít ten den co nejvíc. To znamená taky více času. emoticon

Záleží ale hlavně na vás, pokud vám to tak vyhovuje, proč ne. Být hostem, tak mi to určitě nevadí a klidně bych někdy šla i na nějaký až večerní obřad, to musí mít skvělou atmosféru. Z pohledu nevěsty ale preferuju dopoledne. emoticon
26. srp v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lendra
1
Registrovala se 1. června 2016 na beremese.cz. Přidala 78 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lendra
1
Registrovala se 1. června 2016 na beremese.cz. Přidala 78 příspěvků.
 My mame obed, pak obrad ve tri a pak raut se zabavou a myslim, ze na tom neni nic spatnyho.. Puvodne jsem chtela zabavu behem dne a vecer jako zlatej hreb obrad,ale bohuzel to moc nejde kvuli starsim hostum a hostum s deckama.. Ale jinak se mi to libi vic nez obrad hned po ranu.. clovek vstane,nachysta se a je po vsem.. pak uz je hlavni jen zabava emoticon Odpo/vecer mi to prijde lepsi..
26. srp v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brrbrr (27 r.)
5
Registrovala se 14. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 2 přátele. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
    Královské Poříčí, Region Sokolov
fotoportrét
fotoportrét
brrbrr (27 r.)
5
Registrovala se 14. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 2 přátele. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
    Královské Poříčí, Region Sokolov
 Cim dele budete mit obrad,tim rychleji vam pak cely den utece a budete litovat,ze uz je to pryc....my meli obrad ve 14h a nejdriv jsem si rikala ze super,ze nemusim vstavat tak brzo...ale pak mi bylo lito,ze jsme ho nemohli mit driv a meli by jsme na vse vic casu.Dle meho ideal je mit obrad v 11 max.12h...
26. srp v 10:22  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jesterka90
1
Registrovala se 17. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba bude 3. června 2017
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
jesterka90
1
Registrovala se 17. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba bude 3. června 2017
    Region Nový Jičín
 No já to mám ve 14:00
26. srp v 10:22  •  Svatba bude v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí