Svatba 25.7.2015, kdo má stejný termín ? :)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, tak jak jste na to s přípravama? :)
Odpovědět
1
2
@nikola0085 ahojky vítáme tě :-) pokud budeš vědět co všechno chceš zařídit,tak myslím,že vůbec není problém to za ten týden sthnout ;-) Hlavně musíte vědět co chcete ;-) ..Kampak jedete na svatebku?
Odpovědět
Tak tedy nevím, ale mám pocit, že na mě trošku padá nervozita, začíná se to blížit :) Nejvíc mě štve, že pořádně nevím, kolik budem mít lidí, protože si samozřejmě hodně lidí zamlouvá dovči u moře a tak a já se to dozvím až jim pošlem oznámení s datumem.. :-/
Odpovědět
@zuzuka88 To by mě taky zajímalo.Jedete na svatebku? A kam? Přítele jsem překecala na moře, nikdy tam nebyl, tak co je nejblíž, tak Choratsko.
Odpovědět
My pojedeme jen na víkend a až v zimě, nejspíš :)
Odpovědět
@lluckaa15 na mě to taky začíná padat trošku :-) dneska jsme byli zase pro nákup alkoholu do baru na hostinu,tak jsem si zase uvědomila,že je to pravda a ta svatba vážně bude :-D My budeme dávat oznámení právě skrz to celkem brzo,ale všichni už to tak nějak i ví kdy ten den nastane,takže se podle toho zařídí a přijdou. My chtěli Řecko,tam jsme totiž pořádně ani jeden z nás nebyl :-) ale nakonec to asi dopadne úplně jinak. Bydlíme totiž společně s mou skorotchýní a poslední dobou tu máme celkem hádky právě skrz bydlení (myslí si,že ji a ještě snoubencovu sestru chceme o dům připravit). To nemáme ani jeden za potřebí,takže "vydělaný" penízky by šli asi do pozemku :-)
Odpovědět
@zuzuka88 Kdy budete posílat oznámení?Taky už začínáme koukat po baráčkách, chtěli by jsme po svatbě mimčo, tak ať máme už své a ne pronájem. Hrozně to letí, určitě budu na svatbě brečet, stačí mi kouknout na youtube.com na nějaká svatební videa a už fňukam :D
Odpovědět
@lluckaa15 jj taky jsem naměkko ze všech těch videí skrz svatbu :-) my už se o mimi snažíme skoro 3 roky,tak možná asi taky andílek čeká až budeme sami :-) Příšt týden v sobou je v rodině 50tka,takže pokud to všechno stihnu,tak bysme je chtěli rozdat tam,ale neidím to :-D takže tak ten duben to jistí :-D
Odpovědět
@zuzuka88 Už tak brzy? My chtěli v květnu/červnu a říkala jsem si,jestli to neni brzy... :-O Ty jo, tři roky? Můžu se zeptat..Brala jsi prášky? Já je brala sedm let a děsim se, že to taky nepůjde :-/
Odpovědět
Ahoj, my máme svatbu taky 25. 7. Obřad bude na hradě a hostina ve stodole jedné restaurace. Krom toho máme zatím domluveného pouze fotografa, svědky, předběžně kadeřnici a od včera zamluvené šaty. Oznámení bychom si asi chtěli sami navrhnout a pak nechat jen vytisknout. Na jmenovky už mám nakoupené čokolády, tak je pak ještě musím přebalit a nadepsat. Výzdobu plánujeme přírodní a spíš květinovou. Hrozně se mi taky zalíbila juta. Hlavní barva by měla být smetanová (i šaty mám champagne) a k tomu asi světle zelená. Teď sháníme hudbu.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzuka88 ahoj letime do Malagy.Spanelso.Tak nejak vime co chcem.A svatebni oznameni delat asi nebudem.Nebo skusim nejaky vyrobit sama.Ale spise jen zavolame.A jidlo tedy hostinu jen nejaky mali menu.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzuka88 ahoj letime do Malagy.Spanelso.Tak nejak vime co chcem.A svatebni oznameni delat asi nebudem.Nebo skusim nejaky vyrobit sama.Ale spise jen zavolame.A jidlo tedy hostinu jen nejaky mali menu.Jinak na saty se jdu podivat a zarezervovat zhruba za 10 dni @zuzuka88 .Vizazistku mam zamluvenou.Nechty mam zamluveny.Dort nam zaridi tata a kadernici uz mam taky zamluvenou.Mas nejaky tipy na svatebni oznameni po domacku?
Odpovědět
@lluckaa15 jj taky jsem si říkala,že je to brzo,ale na jednu stranu s tím lidi aspoň můžou počítat a nic si na ten den nedomluví :-) ..jj brala,ale jen asi 3 a půl roku...ale myslím si,že to není tak o prášcích jako spíš o tom jak s ti srovná cyklus a dalších milion faktorů na tom mají podíl...nejlepší je to neřešit. My to na začátku strašně řešili a tím se člověk hodně zablokuje..až teď od zasnoubení na to vůbec nemyslíme a budeme spíš i rádi,když se do svatby nepovede :-D ale vadit nám to samože nebude když se povede ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@nikola0085 Španělsko jsme taky zvažovali,ale uvidíme jak to celý dopadne :-)..Hodně inspirace na tvorbu oznámení najdeš tady :-) prkni na nějaký fóra kde řeší oznámení a něco ti tam určo vyjede..nebo zkus google pro inspiračku ;-)
Odpovědět
já dělám tyhle :-) akorát budou mintový stuhy ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Jaaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ... Také se poslušně hlásím ..Už aby to bylo :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jen 26 dní :-)
Odpovědět
Taky se bereme 25.7. - na 7 a pul lete vyroci :-D Tesim se, ale zacinam trochu panikarit...tim spis, ze planujeme na dalku z UK. Jak se potykate se stresem vy?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj nepostrádá náhodou někdo prstýnek ze svatby 25.7.2015, objevilo se to na facebooku, pánský s datem. Zapomenutý na benzínce OMV Senohraby.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?