Obřad ve 14:00

DObrý den, ráda bych se zeptala vy co jste měli obřad až ve 14:00 jak probíhal váš den? Přijde mi, že je to strašně pozdě, ale jiný termín už nebyl k mání :( Napadlo me, že bychom se aspoň mohli fotit už před a ušetříme tak odpolední čas, co si o tom myslíte? A není oběd až kolem 3 pozdě? :D
Odpovědět
Profilova fotka
My měli :-) A dokonce na přání :-) Ráno "klídek" na přípravy, krásný vstup do Velkého dne, malé občerstvení svatebčanů u nás, obřad, focení, odjezd na hostinu, společní předkrm a přípitek, aby se všichni usadili a pak už jen velký raut a zábava :-) Neměnila bych..
Odpovědět
Měli jsme to tak a přišlo mi to taky supr - ráno pohoda a délka akorát - naopak ty svatby s obřadem v 10 - 12 vnímám jako moc dlouhé a rozvleklé...
Odpovědět
My budeme mít také ve 14:00 a jsem za to moc ráda! Jednak musíme místo zdobit až v den svatby a také se všichni vyspí a dojedou v klídečku. Pokud je svatba v létě, není problém. Focení bych určitě nechala na později - bude lepší sluníčko než v poledne, to je největší peklo na focení. Oběd se teď rozebírá ve vedlejší diskuzi, mrkni ;-). Já myslím, že je to perfektní čas. Vidět je v létě dlouho (pokud máte svatbu v létě) a je to prostě pohoda. Náš předběžný časový plán je (vše probíhá na jednom místě): 14:00 obřad, gratulace, focení skupinek 15:30/16:00 zahájení obědovečeře okolo 17:00 krájení dortu (a následné focení nás dvou) 18:30 - házení kytice? 18:30/19:00 - zahájení rautu a hraní kapely
Odpovědět
Taky budeme mít, chtěli jsme to tak, abychom měli ráno dost času a klid na přípravy. Oběd vůbec mít nebudeme, počítáme s tím, že na obřad hosté dorazí už po obědě a po obřadu už bude jen přípitek, káva s dortem a pak raut. Chtěli jsme se i vyhnout společnému obědu, protože ať vybereš co vybereš za jídlo, nikdy nebudou všichni spokojení. Takže pouze raut :) A focení bych naopak využila, když to máte odpoledne, až navečer, před západem slunce, světlo je na focení nejlepší a fotky nejkrásnější. Pokud to časově dáme, tak to tak chceme :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?