Nechci gratulovací frontu

Profilova fotka
Zdravím, nejsem úplně kontaktní typ 😄 a chtěla bych předejít gratulovacímu maratonu a ideálně ho úplně přeskočit 😄. Máte nějaký nápady jak na to? Nejbližším jsem to už řekla, pro jistotu chci vymyslet nějakou aktivitu. Třeba, že si rovnou všichni společně připijeme a půjdeme tančit ? Nebo by po obřadu navazovalo házení kytice? Jak jste to řešili? Díky ❤️
Odpovědět
Profilova fotka
Řekni to fararovi a matrikarce ona to řekne a je to vyřešeny
Odpovědět
Nepíšeš kde ten obřad bude, ale sestřenice ho měla v kostele a hned potom co proběhly všechny ty "úkony" myslím podpisy a tak ... tak rovnou odcházeli uličkou ven, a my za nimi, tam už byl připravený připitek pro všechny, nějaké gratulace samozřejmě taky byly, ale nebyl to ten klasický zástup gratulantů 🙂 a odjíždělo se na hostinu. Gratulacím jako takovým se stejně asi nevyhneš, spousta lidí pak gratulovala při předání svatebního daru a nebo jen tak během dne, měli prostě potřebu pogratulovat....
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych požádala svědka/družičku/kamaráda, aby to klidně lidem oznámil, že nebudou probíhat gratulace, ale rovnou se přesunete na místo oslavy. Ale jak píšou víš, stejně vám každý bude chtít předat dar/blahopřání, tak se tomu úplně nedá utýct 🙂
Odpovědět
Dobrý den, tohle přesně taky na svatbě nechci Vůbec bych se nestyděla to veřejně nechat oznámit, klidně před tím obřadem ať to řekne někdo ze svědků nebo oddávajících. V době Covidu to navíc určitě nebude až tak nic neobvyklého, i když teď nejsou opatření, ale my měli bohužel teda pohřeb na podzim a tam to bylo řečeno tou paní, co měla proslov. Nikdo s tím neměl problém. Za mne super nápad a děkuji za tip, na co nezapomenout 👌
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?