Malá svatba s hostinou později

Vidím tu všude velké přípravy a královské svatby. Snila jsem o tom, jako malá holka, ale po vícero účastech na tak velkých svatbách mi došlo, že velkou a drahou svatbu s obrovským počtem lidí (a i rozpočtem) a jen hromadou stresu, aby se vše povedlo, nechci. Navíc, žiji v zahraničí, tudíž spoustu lidí ani nebude moci být přítomno a náklady na svatbu jsou tu mnohem vyšší. Proto jsme se rozhodli se vzít na radnici, jen s pár nejbližšími, kteří budou chtít přijet a udělat oslavu u moře a později s těmi, kteří u toho nemohou být a až našetříme více peněz Tudíž oslavy svatby budou na vícekrát, ale to se mi na tom právě líbí! :D Jak byste řešili takovou situaci vy? A je tu někdo, kdo měl něco podobného? Díky za názory :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, my! Také nemáme finance (a vlastně ani lidi) na velkou svatbu, takže to řešíme malou soukromou party pro 15-20 lidí včetně nás, nejbližší přátelé a popřípadě jejich partneři, moje žena však má s rodiči dobrý vztah a o svatbu je tak úplně ochudit nechce, takže jsme domluveny, že o pár týdnů později, až bude čas, chuť a energie, uděláme nějakou zahradní slavnost, kde pozveme rodinu a případné kamarády, kteří nepatří mezi ty nejbližší nebo se nebudou moct dostavit na tu první, naše oba učitele houslí, mou trenérku a kdo bude chtít dojít, ten dojde a oslaví to s námi ještě jednou takto, nějakým oddychovějším odpolednem v jednoduchých krátkých letních šatech, s grilovačkou a čerstvým domácím ovocem, když se mi bude chtít, tak jim i něco napeču. :D
Odpovědět
Profilova fotka
My měli regulérní dvě svatby. Malou na jaře na úřadě s hostinou pro rodiče, a velikou na podzim s celou rodinou a přáteli, na které jsme si vyměnili manželské sliby. Bylo to parádní!
Odpovědět
Taky budeme mít svatbu na dvakrát... nejdřív jen s rodinou, malou, intimní svatbičku (13 lidí včetně nás) a asi za dva měsíce párty pro kamarády :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?