Církevní sňatek mimo kostel

Zdravím, budeme se brát příští rok a obřad bude na zahradě statku. Paní majitelka nám spíše jak klasiku od matriky doporučila tzv. alternativní církev. Pro nás by byl asi nejlepší volbou pastor pan Pavel Knob nebo Dobroslav Makovička. Nemáte prosím zkušenosti, případně nerozhodoval se někdo stejně? A ještě mám jeden dotaz - není obřad až moc duchovní, nebo je to o domluvě? Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
pokud to máte příští rok v sezóně, tak tihle faráři už budou rozebraní. Domluvit se můžete, ale jsou to faráři, musí mít modlitby. My měli faráře na zahradě stodoly, spíš sad do jeho částí jsme mu zasahovat nesměli.
Odpovědět
nevim, kde budete mit svatbu, ale nas v Praze oddavala pani Miriam Suss (Cirkev bez hranic /Apostolska cirkev) a obrad by opravdu krasny a jsem moc rada, ze jsme meli obrad s ni. Vsem se to moc libilo. Pani Miriam je velice mila, predem jsem se setkali a domluvili, co asi cekat a co zhruba v obradu bude, vubec to nebylo prilis duchovni. Takze z me zkusenosti je to o domluve, ale take asi zalezi jakeho duchovnicho si vyberete ci spis ktery bude mit ve vasem terminu volno.
Odpovědět
Ako pisu baby, net preberat najst nirkoho, kto bude mat este volno. Taky oblubeny pan Kopecky sobasi aj o 17h. Obopisuj rovno s tym, ze ak nemaju volno, ci maju kontakt na niekoho ineho. Ja som tak nasla nakoniec.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?