Ženich a růžová kravata, blbé?

Je blbé když bde mít ženich světle růžovou kravatu? Neboby měl mít bílou? Barva obleku je taková světlejší šedá.. bara svatby světle růžová.. děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, pokud to nevadí ženichovi tak proč ne? :-D
Odpovědět
Mně se třeba bílá kravata vůbec nelíbí na ženichovi, pokud jemu nevadí růžová, šla bych do toho.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme také světle růžovou svatbu a ženich má světle růžovou kravatu. Prostě je sladěn do barvy svatby, nevidím důvod, proč by to mělo být špatné ;-) P.S. vidím, že máme nejen stejnou barvu, ale také datum ;-) tak držím pěsti ;-)
Odpovědět
@teresas jéé tak také přeji hodně štěstí.. počasí máme objednáno? :-)
Odpovědět
kombinace šedý oblek a světle růžová kravata je právě nádherná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monicka67 já nám ho objednala, ale zatím žádná odpověď :-) Uvidíme dvanáctého ... :-) :-)
Odpovědět
Nevím, mně ty barevné kravaty přijdou méně slavnostní, spíše jako na párty a při tom nevěsta jako na párty obvykle oblečená není, prostě pak spolu neladí. Taky se mi zdá, že to bude chtít hoodně citlivosti sladit světle šedý oblek s růžovou kravatou, určitě ne se sytě růžovou.
Odpovědět
No ženich by měl ladit s nevěstou a ne s výzdobou, nicméně pokud je to celkově sladěné jemně a nějak elegantně, tak proč ne. Mně se na ženichovi barevné kravaty moc nelíbí, protože mi spíš připomínají samotné hosty nebo party oslavu než ženicha, ale to je můj subjektivní názor a každý to má jinak. Obecně se mi víc líbí, když se to s barvou svatby všude nepřehání, ale to záleží na vás, aby se to líbilo hlavně vám dvěma a pak taky trochu hostům. Takže proč ne, když to bude vkusné ;-)
Odpovědět
Také jsem nejdříve chtěla pro ženicha barevnou kravatu, světle fialovou, bílé se mi moc nelíbily. Když jsme ale byli kupovat oblek a zkusili jsme k tomu bílou regatu i s bílou vestou, zůstala jsem s otevřenou pusou, jak moc mu to sluší. Měla jsem krajkou zdobené šaty, k tomu jsme vybrali podobně zdobenou regatu i vestu a myslím, že to bylo skvělé. Pokud se to ale ženichovi nelíbí, tak bych neřešila nějakou etiketu :-) Rozhodně ale doporučuji to vyzkoušet a vidět na vlastní oči :-)
Odpovědět
@monicka67 A jakou bude mít barvu košile? Pokud je svatba laděná do růžova, tak bych klidně vybrala i růžovou kravatu. Nemusí přeci každý ženich vypadat jako přes kopírák - ala tučňák (jen černá a bílá). :-)
Odpovědět
@monicka67 Růžovou kravatu nedoporučuji, pokud nemá nevěsta na sobě něco růžového. Ženich by se neměl ladit k ubrusům, ubrouskům a květinám, ale ke své nastávající....
Odpovědět
Profilova fotka
@monicka67 Blbé to určitě není, pokud ladí s nevěstou. Pár takových ženichů s barevnou (i růžovou) kravatou jsem tu už viděla. My jsme taky původně chtěli zelenou :) V čem pak ale vidím trochu problém je to, když ladí s výzdobou svatební tabule. Ubrousky, organza na stole, výzdoba a dort (zdobení) v jedné barvě, to je ok, ale když pak na fotkách vidím ženicha mezi tím vším ještě se stejnou barvou kravaty, působí to na mě divně. Jako by prostě patřil k výzdobě :-D Ale je to můj názor a kdo to tak chce mít, ať si má, já taky určitě budu mít na svatbě spoustu věcí, které zas přijdou divné jiným :)
Odpovědět
Článek se načítá
Byla jsem na svatbách kde měli ženiši buď světle růžovou s šedivým oblekem, tmavě růžovou s černým oblekem a nebo i oranžovou kravatu. Mě se to naopak líbí. Ten muj jí bude mít zas fialovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám v obchodě s obleky řekli, že ženich by neměl ladit s barvou výzdoby. Měl by mít kravatu (regatu) v barvě nevěstiných šatů. Ale hlavně si to udělejte tak, jak se to líbí vám :-) Takže pokud to ženich snese, tak ať :-) Já osobně bych se přes růžovou nepřenesla, takže pokud to ten chlap vydrží, má můj obrovský obdiv :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Dobrý den, vůbec bych se růžové barvy kravaty nebál 🙂 Růžová už dávno není jen dámská barva. Je spousta hezkých růžových odstínů - matná pudrová, pastelová růžová, lososová apod. K šedému saku se růžová navíc hodí, tak bych neváhal. 🙂 Za mě mohu doporučit tyto stránky: https://www.wowdoplnky.cz/panske-krav.... Mají jich tam fůru a dokonce mají i svatební kravaty/regaty. Snad Vám můj příspěvek pomůže.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to vaše svatba i kdyby neměl Žádnou, tak je po tom všem ho... My budeme mít lososovou
Odpovědět
Barevné kravaty mi vždycky připadají jako recese, takže bych se držela klasiky, ale proč ne...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?