Oblek velké velikosti

Zdravím, chci se zeptat - máte někdo tip, kde sehnat pěkný oblek ve větších velikostech? Díky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, ono asi záleží co znamená "větší velikost". Pokud je to hodně mimo konfekci, obávám se, aby nezbýval pouze oblek na míru...Na druhou stranu jsem vždy myslela, jak je to hrozně drahé, ale jde sehnat i oblek na míru ze cenu běžně koupeného již ušitého 🙂 Počítejte ovšem s cenou kolem 10 tis. Pokud hledáte nižší cenu, asi nezbude než intenzivně hledat. Zkuste pár obchodů a uvidíte. I si zároveň uděláte představu 🙂
Odpovědět
My tenhle problém řešili loni pro mého tatínka, je hodně mimo konfekční velikost a nakonec sehnal krásný asi za 5500 v běžném obchodě s nádmernými velikostmi. Ani jsem té ceně nechtěla věřit. Záleží odkud jste, my ho kupovali v Plzni. Co jsem koukala, tak třeba v Praze je dokonce půjčovna pánských obleku a mají i nadměrné velikosti. 😉
Odpovědět
Přítel bude mít konfekční velikost tak 64 🤔 Chtěla bych, aby mu oblek seděl a cítil se v něm dobře 🙂 A jelikož obleky vůbec nenosí, tak i cena by mohla být příznivá 😉 Jsem z Liberce...
Odpovědět
Profilova fotka
Když obleky nenosí co pěkné separátní sako a chinos kalhoty? To se mu bude hodit kdykoli.
Odpovědět
Profilova fotka
@oli26 Přesně radši něco využitelného, než platit zbytečně za oblek 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?