Místo kravaty ve svatebním obleku regata nebo plastron

Chtěla jsem se zeptat jestli někdo zvolíte místo klasické kravaty regatu nebo plastron. Regata se mi zdá jako dobrá obměna kravaty, ale nemůžu nikde najít jestli je vhodná do obleku bez svatební vestičky? Prosím, poraďte!
Odpovědět
Profilova fotka
Vítek měl taky regatu a slušela mu,podle mě bez vesty by to asi vypadalo blbě,protože je krátká ;-)
Odpovědět
Našla jsem tzv. Regatu premium, která mi připadá dlouhá. Koukněte na stránku. http://www.valentynka.cz/index.php?ma...
Odpovědět
Profilova fotka
No taková jo,to je spíš jak klasická kravata než ta kraťounká nařasená ;-)
Odpovědět
Díky za schválení:) Napište i další názory.
Odpovědět
Profilova fotka
No vzhledem k tomu, že tam není uvedená délka, tak bych měla asi strach ať to není někam nad pupík a nevypadá to, jako by si ji půjčil od žáka ZŠ. :-( Asi bych zjišťovala jak je to dlouhé před tím, než bych za to dala tolik peněz.
Odpovědět
Regata má hrubší uzel a vypadá to dle mého lépe než klasická kravata, takže ji určitě příteli koupím.....ve žluté barvě.
Odpovědět
Profilova fotka
můj nastávající bude mít taky regatu vínovu a k tomu stejnou vínovou vestičku..do černého obleku ...vypadá to skvěle!
Odpovědět
Už jsem napsala do toho obchodu, takže bych se měla dozvědět i délku regaty. Přítel vestičku odmítá a já bych na ní taky netrvala.
Odpovědět
Profilova fotka
Boobule a mohla bys sem prosím potom tu délku napsat? Díky :-)
Odpovědět
Až se ozvou, tak to sem pisnu.
Odpovědět
Takže žádná regata není vhodná bez vesty ]-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Dobrý den, reaguji na Váš dotaz z minulého týdne a zároveň se omlouvám, že odpovídám až nyní. Délka regaty premium je 41cm. Prioritně je určena do vestičky. V případě, že bude použit samotný oblek, je nutné aby byl zapnutý (tuto variantu používají často zástupci státní správy. K samotné košily regatu nedoporučuji. Platí zde podobná pravidla jako u klasické pánské kravaty, která by měla sahat lehce nad pásek - což by se podařilo pouze u mužů cca do 165cm výšky. Takhle mi odpověděli z obchodu Valentýnka a stejný názor měla i prodavačka v O.P. Prostějově.
Odpovědět
kdyz si pritel zkousel oblek v OP Prostejov a byl mu ocividne maly (koncil cca 4cm nad zapestim), tak prodavacka tvrdila, ze to tak ma byt... :-S Takze podobnyma radama prodavacek bych se neridila, vemte si to tak, jak se vam to libi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky prosím o radu, nevíte, kde se dá koupit regata - podobná té, co mám v albu? obchody v Praze nebo stř.Čechy? chtěla bych pro ženicha oranžovou, ale chci jí vidět naživo v obchodě, přes net bych se bála, že barva bude nakonec úplně jiná; díky moc za info
Odpovědět
Zkus svatebni salony. V takove barve, co mas v albu, jsem jich videla dost - sice v Ostrave, ale Praze snad budou taky :)
Odpovědět
My jsme vybrali kravatu z toho důvodu, že plastron je pěkný podle mě výhradně v saku nebo vestě. Když si ženich sako sundá, nevapadá to moc dobře a kdyby bylo teplo... A taky říkal, že nic jiného než kravatu nechce. :-) Dají se v pohodě sehnat na internetu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Zdravim všechny, chtěla jsem se zeptat, nemáte někdo tip, kde sehnat růžový plastron?? Děkuji:)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
miss, ruzovy najdes na wewewe boubelky cz (pro muze, urcite najdes) nebo lososovy maji na wewewe topmen cz a nebo wewewe gentlemans cz
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
pro majatob: Ani na jedné stránce růžové plastrony nejsou.. "Prohledala" jsem temer cely net, nez jsem sem napsala o radu. Ale dekuji:) Budu muset zkusit svatební salony teda. Ale je ponekud narocne behat od jednoho k druhemu.. Proto byla má otázka polozena spise konkretne:) Díky:)
Odpovědět
http://boubelky.cz/index.php?main_pag...
Odpovědět
No ten sice ruzovy je, ale na svatbu se moc nehodi... Nejaky jemne ruzovy, jednobarevny.... Asi budu muset vyrazit do tech svatebnich salonu... Ale dekuji:)
Odpovědět
Profilova fotka
nevíte některá jak se váže regata? Koupil jsme jí rozvázanou a nikdo nám zatím neporadil :-S Děkuji za odpovědi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?