Jaky oblek na sebe? Svatba v tyrkysove

Ahoj potreboval bych poradit jakou barvu obleku volit nevesta v bilem a cele by sme to chteli v tirkysove bile. Chtel sem bílý oblek ale po precteni nekolika diskuzi sem od nej odstoupil ale ted babo rad aby to ladilo k neveste diky za navrhy.
Odpovědět
Nějaký do modra,hlavně bez lesku,hnědé botky a pásek a bude to pecka.
Odpovědět
Podle barvy vlasů a pleti. Hodit se bude šedý, hnědý a modrý, ten je hodně oblíbený.
Odpovědět
@tominodrift Mně by se k tomu líbil šedý. U modré bych byla opatrná při výběru odstínu, aby se to s tyrkysovou netlouklo.
Odpovědět
Profilova fotka
Volila bych šedou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Taktéž hlasuji pro šedý, tyrkysových odstínů je mnoho a většina se s modrou tluče. Plus tyrkysové doplňky, kdyby jste měl odvahu, tak třeba i jemným vzorkem košile aj. Nevím, co má v plánu mít tyrkysového nevěsta, pokud nebude mít umělou kytku, bude muset i květiny volit pečlivě, ať se to nebije.
Odpovědět
Dekuju za rady pritelkyni se tez líbí a kytice bude nejspis umela. Ale jeste nevime jak to kvetinarka vymysly.
Odpovědět
Profilova fotka
@tominodrift my jsme měli svatbu tyrkysovo-bilo-stribrnou,můžete kouknout na fotky k me do svatebního do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tominodrift Ahoj, šiju svatební šaty a svatební obleky a co se týká barvy, tak je to strašně různé....:-). Šila jsem oblek bledě modry a k němu smetanovou vestu a regatu z brokátu. Vložím fotku. Zákazník byl kulturista, tak to byl oříšek....:-) ale šila jsem kostkované, lahvově zelené, dost šedých, černé, Bílý frak, žaket..... Snad všechno. Když se podíváte na mé stránky níže uvidíte více a třeba se inspirujete... Nebo na FB Zakázkové krejčovství Tinakli. . Jinak je dobré když má ženich na sobě něco barevně sladěného s nevěstou. Vestu, kravatu nebo regatu s kapesníčkem. Někteří ladí i ponožky a na fotkách to pak vypadá skvěle. Můžete se mrknout na mé stránky do galerie....:-). Šila jsem také na svatby našich slavných hokejistu. Jistě je v galerii poznáte...:-) Jinak taky jsem měla ženich, který oblek nechtěli a tak jsem šila jen kalhoty vestu a regatu.... Je to na Vás. Buďte v tom v čem je Vám dobře a v čem se budete líbit skoroženě….:-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?