Jak vybrat oblek pro ženicha a kde koupit (Pardubice)

Ahoj holky, prosím jak jste vybraly oblek pro ženicha. Pritel to asi necha na mě, ale ja nemám moc přehled, co se nosí, jaká barva je vhodná na svatbu... ja mám saty ivory, ne čisté bílou, tak vůbec nevim, jestli se s tím v obchodech počítá, co se tyče kosile a tak. Co jsem četla, tak ani ve specializovaných obchodech moc poradit neumí, tak už bych chtěla přijít trochu připravená. A nějaké doporučení, kam jit vybírat, v Pardubicích? Diky
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsem expert ale podle mě je těžké to takhle zobecnit, protože střihů (saka, kalhot i košil) je několik a každá sedí na jinou postavu. Co se týče barvy a vzorování obleku, tak i těch je dneska hodně. Několik odstínů modré (od té nejtmavší přes sytou až po světlou), viděla jsem ženichy v šedé barvě i tradiční černé. Hladké obleky, materiály s jemným vzorováním i výraznějšími prvky... A co se týče barvy košile a kravaty, tak to záleží na barvě svatby a řekla bych, že i na podtónu pleti ženicha (lidem se studeným podtónem nesedí teplé odstíny a naopak). Takže pokud má studený podtón a koupíte mu oranžovou košili/kravatu, mohl by vypadat nezdravě 😄 Chce to zkusit a zjistit. A jinak já mám taky šaty Ivory a určitě nebudeme kupovat sněhově bílou košili, aby to nebylo jak pěst na oko. Takže ideálně Ivory košili, nebo nějakou barevnou (necháme si poradit na prodejně). Se speciálkami máme zatím super zkušenosti. Oblek koupený sice ještě nemám, ale partner už ho byl zkoušet. Byli jsme v Park Avenue Fashion (což asi v Pardubicích není, my jsme z Ostravy) a paní v prodejně byla neskutečně hodná a ochotná. Kolem partnera skákala tak 30 minut, nosila mu různé modely, střihy, velikosti a hledali jsme, co mu nejvíc sedí. Ukázalo se, že potřebuje kalhoty i sako jiného střihu a velikosti. Takže si z hotových levnějších "kompletů" nevybere a musí si oboje koupit zvlášť a ještě nechat trochu poupravit (rukávy, nohavice atd.). Barvu obleku si vybral partner sám (modrou). Poznačili jsme si velikosti i střihy a předpokládám, že už nikam jinam nepůjdeme a skočíme ho tam pak rovnou koupit (+ si nechat poradit s kravatou a košilí a rovnou je tam i koupíme).
Odpovědět
Profilova fotka
Každýmu sedí něco jineho. Já chtěla vloni aby měl manžel modrý oblek a vypadal v tom šíleně. A ještě ke všemu byl ve slim provedení, takte když si sednu, koukala mu půl prd*** my nakonec za 1300 Kč půjčili v půjčovne. Ale vim, že kolegyně chválila prodejnu s obleky v afi. A jinak pokud máš ivory šaty mdlby mít ženich i ivory košili a kravatu
Odpovědět
My kupovali v pardubicich ve feratu. Oblek tmave modry, ivory kosile. Boty a kravata z bandi. Hodne stesti s vyberem
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?