Bílý oblek pro ženicha

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda-li někdo z Vás nemá zkušenost s nějakou půjčovnou pánských obleků-sháním bílý pánský oblek. Ideálně lokalita Středočeský kraj, ale jinak Čechy-dojedu... Moc děkuji za pomoc. Roman
Odpovědět
Prosím, nedělej to...
Odpovědět
Profilova fotka
Bile obleky by melo byt trestne nosit, protoze slusi jen asi 2%muzum a mozna ani to ne. Radsi bych uz sla do sedeho.
Odpovědět
Prohlížím vaši diskuzi... Vůbec není pravda, že bílý oblek není slušivý... přidávám ukázku. Oblek nabízím také na prodej na mém bazaru. Sami mě můžete říct, zda to vypadalo špatně, nebo ne...naopak šedá barva působí dost nevýrazně. Děvčata pracovala jsem jako stylistka 15 let, právě ve společenské módě. Nechám na Vás, abyste to okomentovali...
Odpovědět
matjana To snad ani neříkejte nahlas,protože stylistka,co udělá největší svatební faux pas....Bílý oblek patří do cirkusu a ne na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Proti gustu žádný dišputát, ale já bych se také přikláněla k NE bilému obleku. Navíc saténový oblek pro ženicha nebyla dobrá volba. Na fotkách, kde musel být použit blesk, vypadá materiál hodně lacině. Úplně jinak vypadá bez blesku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, před 15ti lety možná top oblek, nyní nevkus. Ale 100 lidí, 100 chutí, za mě rozhodně ne, přijde mi to kolotočářské….
Odpovědět
Profilova fotka
@gennesis Vdávala jsem se před 14 lety a ani tehdy bílý oblek NE! To možná tak před 30, v osmdesátkách. To byla šílená móda.
Odpovědět
Profilova fotka
@l_a_u 15 nebo 30, vždyť je to jedno, nyní na to máme obě stejný názor :-)
Odpovědět
Tak ani za mě bílá ne, a bílá lesklá už vůbec ne...
Odpovědět
Profilova fotka
@roman104810 Za mě bílý oblek rozhodně NE... Bílou přenechte nevěstě, prosím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@matjana Nevkus obleku přebíjí jen lacinost šatů nevěsty.
Odpovědět
@matjana Stylistka ve spolecenske mode? Proboha! Kdy a kde? V stredni Azii v 80.letech? Kazdy ma samozrejme jiny vkus, snoubenci se maji libit hlavne sobe navzajem, ale nesnazte se prosim tvrdit, ze to, co mate na sobe, odpovida trendum a je nasledovanihodne. Je to spis odstrasujici priklad.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
V životě jsem neviděla horší fotky než ty výše uvedené...Jinak bílému obleku bych se vyhla tím nějvětším obloukem
Odpovědět
madam matjana je jasnej troll :)
Odpovědět
@matjana Tohle je sranda, že jo, to nemyslíš vážně. Nicméně je dobře, že práce "stylistky ve společenské módě" je psána v minulém čase. Mimochodem, ten inzerát je fakt ale hodně dobrej! :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?