Šaty s rukávy a bez výstřihu

Prohlédla jsem si dost fotek ve vláknu pro inspiraci, ale většina šatů tam nemá rukávy a navíc má docela velký výstřih. Já si s šaty lámu hlavu už dlouho - chci si je nechat ušít na míru a chtěla bych, abych je mohla nosit i po svatbě na nějaké společenské události. nemusí být přímo bílé, mohou být ivory nebo krémové, ale bohužel mám dost akné v dekoltu a na zádech, takže výstřih ani rukávy nepřicházejí v úvahu, bylo by to vidět... a zas by měly být kratší, aby to zase nebylo jako pytel, bez výstřihu, bez holých zad, bez odhalených rukou/ramen a ještě až na zem :) Na druhou stranu musí zakrývat kolena. Zatím jsem našla jen dvoje šaty, které by pro inspiraci šly, ale oboje jsou jen takové, že nejsou nijak zvlášť špatné - ale úplně "ono", že bych z nich byla nadšená, taky nejsou... A ještě by měly být v jiné barvě, jak jsem řekla, úplně bílé nechci. Takže, máte nějakou inspiraci, nějaké tipy? Velikost 50, postava jablko. Ještě dodávám, že chci spíš minimalistické, ne nějaké načančané a princeznovské.
Odpovědět
Profilova fotka
A chceš jenom koupit? Co si třeba nechat ušít? Já Ti třeba můžu doporučit mladou návrhářku Natyris, tak by určitě byla schopná splnit Tvoje požadavky.
Odpovědět
@adrianapetrova Já tam píšu, že si je chci nechat ušít, o koupi neuvažuju :) jen hledám inspiraci, jak popsat, co přibližně bych chtěla, protože nemám vůbec představivost... Možná by mohly být ty druhé (fotka s modrým pozadím) dlouhé, ale vůbec nevím, jak by to na mě vypadalo... Mimochodem, nemá někdo představu, jaká by za ně byla cena?
Odpovědět
Profilova fotka
@ytre Aj, promiň, nevšimla jsem si :-).
Odpovědět
@ytre Pokud si je budeš nechávat šít, tak si vyber kvalitní švadlenu-návrhářku a poraď se s ní, ony mají přehled o nepřeberném množství střihů :) Jinak další varianta je hustší krajka na živůtku přes neprůheldnou látku - pokud bys měla třeba neprůheldnou látku jen nad prsa a pak hustší krajku, tak ta krajka tu látku opticky rozbije ale pokud vyberete hustší motiv, tak nemusí být z akné vůbec nic vidět a můžeš mít třeba lodičkový výstřih...... případně místo krajky se dá dát třeba puntíkatý tyl nebo ěnco takového..... Jinak cena se odvíjí i od materiálu, ale pokud nebudeš chtít širokou sukni, tak by jsi se mohla tak do 5-6 tisíc vejít i s krajkou.... Já měla krátké šaty za 9 tisíc, ale měla jsem na sukni dohromady 6 vrstev a živůtek krajkový (krajka vyšla jen látka na cca 3 tisíce)
Odpovědět
Profilova fotka
Trocha inspirace, samozřejmě v té krémové barvě:
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Ahoj, já koukám po těchto: http://www.lindybop.co.uk/dresses-c1/...
Odpovědět
Profilova fotka
Doporucuji znacku Miabella. Pani sije na miru a saty jsou krasne.
Odpovědět
@hanavka ty jsem si koupila já. :-) byly krásné, bohužel mi byly velké, ale doporučuju!!
Odpovědět
@shigella To je škoda :( Já si z Lindy Bop kupuju šaty běžně, jsou jedinečné, takže velikost už vím :) Jen mě kamarádky zrazují, že jsou moc jednoduché a hodí se spíš jako popůlnočky. Nicméně ne na každou nevěstu se hodí široké róby, takže si na ně ještě pořád myslím :)
Odpovědět
@hanavka já právě mám z Lindy asi osmery šaty a velikost vím, ale byly mi větší v ramenou. A ta puntíkatá krajka musí být vypasovaná :-|
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám šaty ušiju na míru v případě že stále ještě nemáte můžete se podívat na můj profil nebo webové stránky ev si můžeme domluvit osobní schůzku u mě v ateliéru na Letné. Děkuji Krásný den Michal Marek
Odpovědět
Článek se načítá
@hlasimse odkud jsou ty tm.modry jak je tam bruneta s vinovýma lodickama a tečkovanýma bilocernyma?
Odpovědět
Profilova fotka
@nkurucov To už netuším, ale hledala jsem to v google images, takže zřejmě nějaká americká značka. Zkusím se po tom ještě podívat...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?