Podprsenka do korzetových svatebních šatů, poradíte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, tak mám před sebou neřešitelný problém :D Moje velikost podprsenky je 90F a nosím jen s vystuženýma ramínkama. Do korzetových šatů potřebuji nějak vyřešit, aby nebyly vidět ramínka? Gelová ramínka nebo máte někdo nějaký typ na velkou podprsenku nebo nějaký korzet pod šaty??? Už začínám být šílená.... Díky za rady ;-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Nevim.Já si levný podprsenky rozhodně nekupuju.Velký prsa v nekvalitních podprsenkách nevypadaj dobře.A myslim si, že u velkejch prsou ty ramínka prostě roli hrajou:).Hlavně je nadzvednou a to jde.Zkoušela jsem podprsenky bez ramínek a neni to ono.
Odpovědět
Prsa drzi obvod. Mam 75G a wonderbra to zvlada s prehledem ;-)
Odpovědět
@pajamo můžu jedině souhlasit.
Odpovědět
Doporucuji obchod spravne podprsenky v Praze maji i eshop.Pomohou vybrat jak strih tak velikost a verim ze podprsenka bude sedet jak pribita
Odpovědět
http://ona.idnes.cz/zeny-ve-spodnim-p...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ja myslim že je to hodně individuální,jak s těmi ramínky,stejně tak v obvodu a velikosti košíčku. Je asi nesmysl tu někomu říkat,že ty budeš mít menší obvod s hlubšími košíčky, protože já jsem nosila špatnou podprsenku a pak mi někdo řekl, že to mám mít takhle a ty to tak budes mít tím pádem taky tak. Kdyby to tak bylo, tak mám asi velikost 70L :D Co se týče podprsek bez ramínek, tak já osobně je mohu vzít opravdu jen do korzetových šatů, na plesy a podobně. Kde si to tou podprdou jenom jistim :-) Naopak i přesto že jsem bacule a mám velké poprsí, není u mě potřeba řešit ramínka právě u šatů,jak tu někdo psal.Takže za mě je to dost individualni a i když někdo má stejnou velikost,tak bude mít zkrátka uplně jiná prsa. Jo a když už tu mluvíte o tech butikách v Praze, já osobně bych se chtěla dostat do rukou té paní, ke které chodili v pořadu ,,nahá jsi krásná" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud nemůžeš mít podprsenku bez ramínek - samodržku, tak korzet pod šaty problém asi nevyřeší.. Prostě bych si vzala tu svou pořádnou vystuženou podprsenku, kterou mám osvědčenou, že prsa drží a nechala si ramínka nazdobit nějakou krajkou, nebo bych to řešila bolerkem. Silikonová ramínka nedoporučuji, nevypadají hezky, lesknou se, zařezávají se. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Korzet pod korzetové šaty? Jestli to byla reakce na to,co jsem psala ja,tak ja mluvila o podprsence bez ramínek,nikoli o samodržce a o korzetu pod konzetové šaty jsem také nemluvila. Samodržku jsme tu už řešili a shodli jsem se,že samodržka opravdu u velkého poprsí nemá žádnou funkci. Podprsenka bez rámínek,s obvodem,je to o čem jsem psala,je to pro mě sichrem pod korzetové šaty. Podprsenka není vidět a ani s mým poprsím nemusím opravdu řešit nějaké ramínka u šatů,nebo i u podprsenky. Ale jak jsem psala,určitě to má každá jinak. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ja som zohnala podprsenku AV740 na stránkach firmy Astratex - posielam aj odkaz, až je to tu povolene : http://www.astratex.cz/podprsenka-av7.... drží pekne a dokonca som si v nej bola korzetové šaty už aj skúšat a bola som spokojná - dokonca mi v sálone povedali, že si ju možem k tym šatam prípadne aj trochu prichytit, aby som mala istotu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem si nechla našít do korzetových šatů svojí podprsenku a ramínka jsem ustřihla... byla sice pak na vyhození, ale stálo to za to. Na svoje prsa jsem samodržící nesehnala a bez podprsenky bych se necítila ani v korzetových šatech.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Holky a nemate nejaky tip, kde by mi kvalitni podrsenku usili na miru? O vikendu jsem si koupila svatebni saty, mluvila jsem tam i primo s krejcovou, ktera mi saty bude upravovat a rikala, ze by to snad i slo bez podprsenky, ale pri me velikosti 75I :-D se bojim, ze se v tom nebudu citit. Zkousela jsem si tam k tomu korzetovou podprsenku, ale tu delaji jen to velikosti G, takze na to muzu zapomenout :-| Ale proste mi to prislo lepsi...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
bosanohabosanoha pomoooooooooc mam bosou nohu a bosou nohu
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 letech
@terezabokova a máte tip jakou nebo odkaz kde koupit?
Odpovědět
Ja měla z Intimissimi, viz mé album s přípravami
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
@chris_n já mám 75 D a samodržící mi nikdy nedržela jak měla¨
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?