Kde si půjčím svatební šaty vel. 50 v okolí Pardubic?

Profilova fotka
Děvčata mám problém .-)))Za devět měsíců bych se měla vdávat,ale do té doby určitě nebudu mít menší vel než 50 :-| Kde si půjčit v okolí Pardubic,popř Litomyšle svatební šaty větších velikostí.Chci pěkné šaty ne něco do čeho se vejdu :-((
Odpovědět
Profilova fotka
Škoda, že jste od nás tak daleko..jsem z Mostu..ale myslím, že se nemusíte bát, pokud budou salóny jako u nás :-) Já jsem se bála podobné věci, protože jsem těhotná a všude mi automaticky dávali snad ty nejhorší šaty...a pak v jednom salónu paní vytáhla několik nádherných šatů..mám tedy nakonec vel. 44, ale sdělovala mi, že největší velikost mají až 54..Jsou velmi ochotní s tím, že Vám nastaví šněrovačky apod. A můžu Vám říct,že to byla moje noční můra...porotože jsem ke všemu malinká a zvládlo se :-) Tak hlavn nezoufejte a ptejte se :-)
Odpovědět
@hrusticka84 Zkus se podívat ke mě do alba - pár půjčoven v okolí Pardubic a Hradce králové jsem obešla - nakonec jsem se rozhodla, že si nechám šatičky ušít. Hodně štěstí při výběru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem mela z Lanskrouna a maji tam pekny vyber.V dnesni dobe uz v kazdem DOBREM salonu maji vetsi velikosti.Nebo kouknout tady na bazarek,popr.nechat usit.Zalezi kolik chcete investovat:-)
Odpovědět
Doporucuji saty Mori lee sedi uzasne . A i baculka si v nich prijde krasna ;-) Na netu zjistis kde v jake pujcovne je maji. Ja mam velikost 48 a pripadam si jako princezna:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ladus88 přiznám se,že jsem na váš album na nějaké diskusi narazila a šaty vám slušeli moc :-) Lanškroun mám 60 km ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulka188 Dík za typ,už vím kde je mají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hrusticka84 Dekuji:-) Tak o uz je trochu z ruky:-(
Odpovědět
Zde je diskuze pro inspiraci: http://www.beremese.cz/forum/nevesty-...
Odpovědět
Profilova fotka
@hrusticka84 Ahoj, Zaje´d si do Lanškrouna salon Elegance... měla jsem odtamtud šaty... moje velikost je 52 a všem se moc líbily... mám je v albu... Paní v salonu je příjemná a vyjde vstříc všem nárokům... Přímo v Litomyšli je taky taky víc salonlů, co nabízejí velikosti až 52
Odpovědět
Profilova fotka
@hrusticka84 mám stejný problém)))
Odpovědět
Profilova fotka
@ladus88 ...dnes jsem zajela na šaty do Lanškrouna a nelituji ,jedny určitě klapnou .-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?