Fotky nevěst XXL pro inspiraci

21. říj 20213126
  • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Je mi velmi líto, že se tohle forum strhlo v takovou debatu.... Nebylo by možné adminem vymazat poslední stránku a půl negativních komentářů?

• Sponzor fóra
  • @te_ssiinka_nelova  nejsem odborník, jen jsem to za sebe řekla tak jak to cítím a těch diabetiků dia eticen na inzulínu je určitě více než 5% typla bych tak 50% a ano sem to nepatří tady má být ta inspirace pro krásné plnostihle nevesty

• Já jsem si myslela, že tato stránka je určena k něčemu jinému než kritizování ostatních 🙂 Každý má právo na svůj život. A mít si co chce a jak chce, ať vypadá jakkoliv.
    Nejlepší by bylo, kdyby se lidé opravdu starali sami o sebe.
    Ať mám 50kg, nebo 150kg, mám nárok na krásnou svatbu podle svých představ.
    Vyjadřování některých je tu opravdu ostuda a dost smutné. Člověk si sem jde pro radu/pomoc/aby něco ukázal.
    KAŽDÁ NEVĚSTA JE KRÁSNÁ !

• @nobondgirl  ahoj jaké sou rozměry jsou krásné napiš mi na email mirurunka@seznam.cz diky

• @luciebucie  krásné Saty 😊odkud jste prosím sehnala ? Děkuji Bara

• @bapet  dobrý den. Děkuji ♥️ Vymyslela jsem si, jak chci aby vypadaly, a ušila mi je teta. Takže zkusit poptat u švadlenek ☺️

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Salon Nika
    Příbram
    SALON NIKA- Půjčování a prodej svatebních a společenských šatů a doplňků.
    Přijďte si v klidu vybrat nejen svatební šaty, ale i doplňky pro Váš svatební den. Individuální přístup a naše ceny Vás jistě mile překvapí.
    Půjčujeme originály svatebních šatů MAGGIE SOTTERO z USA od r. 2006.
    Nabízíme snubní prsteny Rýdl, Retofy, zlato se zirkony i brilianty, ocel, titan.