Baculky, poradíte svatební salon v Brně?

Profilova fotka
Ještě jsem v žádném konkrétním nebyla, ale kamarádka stejné postavy si před svatbou zoufala, že jediný salon, kde sehnala šaty, byl v Židlochovicích Adeleine. Ráda bych měla víc na výběr, tak bych chtěla znát vaše zkušenosti s šaty nad číslo 48 v brněnských půjčovnách a svatebních salonech. Děkuju moc za případné odpovědi, budu velmi vděčná :)
Odpovědět
Holky, neblbněte, šaty si můžete nechat ušít za míň, než za kolik se půjčují, a budou originální, podle vašich představ a budou jenom vaše, nebudou nošené bůhví kým!
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem jen tak ze zvědavosti projížděla šaty, co jsou tady na bazárku ve větších velikostech a tak patery ve velikosti 48/50 se mi opravdu líbily...pokud nechceš být ochuzena o zkoušení, tak samozřejmě salon, ale tady si vybereš za pusinku a když si nechaáš šaty změřit, tak se nemusíš ničeho bát...já v salonu nebyla, prvně jsem zabrousila tady na bazar, koukla se snad na třetí šaty a hned je objednala, protože to byly ONY! :)
Odpovědět
ahoj zkus si dojet do Mikulova do Madory.. sijou za cenu pujcovnyho.. a budou ti sedet :) a jeste si muzes vybrat takovy co se ti libi..
Odpovědět
Tak pokud můžu poradit, tak já jsem nyní byla zkoušet šaty v Blansku. Byla jsem mile překvapena že jsem si zkoušela asi šestery šaty. V jiných půjčovnách i v Brně když jsem psala mi řekli že mají max.3. Já mám šaty už zamluvené a jsem nadšená. Velikost neznám ( mám 2 měsíce po porodu) ale míry prsa 127 boky 120 půjčovna RISCHA (má i web) a nejlepší bylo že půjčovné je většinou do 5000kč :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Pokud ještě hledáš, tak mám a levně.
Odpovědět
Profilova fotka
salon paulina údolní brno!! moc ochotní!
Odpovědět
No mě přijde, že pokud chceš šaty v těhlech velikostech, tak v Brně maji samý neforemný pytle v těch půjčovnách.. Doporučuju si raději nechat ušít, cena podobná a fakt ti padnou..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?