Menu Forum

Svatební hostina na Pahrbku v Napajedlích

22. led 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
enneh
13
Registrovala se 8. června 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
enneh
13
Registrovala se 8. června 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků.
 Ahoj nevěsty,
chtěla jsem se zeptat, zda nemáte některá zkušenosti s pořádáním svatební hostiny v restaraci na Pahrbku. Slyšela jsem pár nepěkných ohlasů co se týče ceny a prý i jednání z jejich strany není vždy kladné.
Prosím o vaše názory emoticon díky
27. čer 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kravcicka
47
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 22 přátel. Kněžpole, Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
kravcicka
47
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 22 přátel. Kněžpole, Region Uherské Hradiště.
 @enneh Ahojky, jakpak dopadla informativní schůzka? Přidám sem i to, co jsem ti již psala interní poštou pro případné další zájemkyně emoticon

No, abych řekla pravdu, tak jsem na začátku také slyšela samé špatné reakce na svatbu na Pahrbku, ale to místo se nám velice líbilo, tak jsme se nedali. Pan provozní Pokusa, který byl provozním v době, kdy jsme si hostinu rezervovali, vypadal a choval se velice mile, nasliboval hory - doly, ale komunikace s ním byla strašná, někdy i měsíc nereagoval na maily, i když jsem s ním telefonicky hovořila a upomínala ho.

Měsíc před svatbou přišel šok, ozvala se nám nová provozní s tím, že pan Pokusa končí ke konci května. Byla jsem z toho na nervy. "Nová" paní provozní ihned na schůzce o domluvě jídla některé věci zatrhla - v restauraci nemohla být čepována kofola, pouze pití v láhvičkách. Dále říkala, že bude omezeno množství vody s citrónem do džbánu (35 Kč/džbán), a to na 10 džbánu na svatbu. A tvářila se, že bude také limit na vlastní donesenou slivovici. (Vodu a slivovici nám nechala, ostatní zkrouhla).

S panem provozním bylo domluveno, že prostor restaurace je možné využít do 04.00 hod. Paní provozní pak řekla, že provoz je možný pouze do 01:00 a za příplatek 700 Kč je pak možno využít restauraci až do 03:00 hod. Restauraci jsme si tedy po telefonické domluvě rezervovali do 03:00 hod. s tím, že poplatek bude připsán na konečnou fakturu. Na svatbě se nicméně stalo, že číšník došel kolem 12.45, že máme končit, že mu bylo řečeno, že jsme domluveni pouze do 01:00 hod. O nějaké možnosti za příplatek prý ani nevěděl a když už z něho něco vylezlo, tak tvrdil, že to jde pouze do dvou, ale my to domluvené nemáme. Paní provozní na to potom reagovala tak, že to číšníkovi asi zapomněla říci. Jednoduše řečeno jsem na konci krásného dne byla pořádně vytočená, protože zábava ještě nebyla u konce, ale byla utnuta.

Ohledně výzdoby - výzdobu si musíte udělat buď sami, nebo si zaplatit nějakou firmu, i ubrousky jsme si museli poskládat a tabuli nazdobit. Bylo nám slíbeno, že si můžeme výzdobu nachystat v pátek, ale byla tam akce, takže jsme narychlo sháněli někoho, kdo by to udělal, když v sobotu byla možnost zdobení až od 10:00, což už jsme byli na cestě na obřad. V momentě, kdy holky přijeli zdobit restauraci, ta se teprve vytírala a chystaly se teprve stoly pořádně. Na oběd jsme dojeli kolem půl 1 a holky, které nám zajistily výzdobu, teprve odjížděly.

Abych pouze nehanila, tak jídlo bylo dobré. I když jsme se hned u předkrmu zarazili, když byl jinak udělaný než na zkoušce a než bylo domluveno. Nicméně i tak byl dobrý. I hlavní chod vypadal poněkud jinak a vypadalo ho poněkud méně, než jsme měli porci na ochutnávce. Ale mají výbornou grilovanou plec a tatarák chutnal také všem emoticon Číšník neprošel zkouškou plnění vod do džbánu, kdy mu tam kamarádi hodili knoflík, co byl na výzdobu, a on přinesl džbán i s knoflíkem zpět (ani mátu, ani citróny neměnil).

Za 48 lidí, kdy bylo 41 obědů a zbytek na večer, jsme zaplatili celkem cca 39.000 (i s pitím).

Abych to shrnula, prostor je to krásný a okolí taktéž, všem se tam líbilo (15 lidí tam bylo i ubytováno a velice si to pochvalovali). Jídlo bylo dobré. Jen ten přístup a domluva opravdu vázne. A celkově to kazí dojem. Ani jeden si nejsme jisti, zda bychom tam znovu svatbu dělali. Ale může to být jinde i horší...
25. črc 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
enneh
13
Registrovala se 8. června 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
enneh
13
Registrovala se 8. června 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků.
 Ahojky,
zatím jsme zvolili variantu obřadu i hostiny na zámku v napajedlích. Ale teprve teď v sobotu jedeme sestavovat menu, tak jsem zvědavá, jakou částu nám k tomu řeknou. Pokud by to byla velká suma, zajdeme se zeptat na ten pahrbek. POpř. bychom to měli v restauraci na velehradě.
25. črc 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vesnaz
Registrovala se 14. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
 • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
vesnaz
Registrovala se 14. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
 • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
Bohužel, stejně jako „kravcicka“ jsme na začátku plánování svatby mluvili s provozním panem Pokusou. S panem Pokusou jsme se dohodli, že budeme za pronájem bungalovu pro 4 osoby platit 1000 Kč (jinak je cena 2050 Kč), za džbány s vodou a citronem během svatebního dne že budeme platit 15 Kč a nebudou se platit žádné další poplatky za pronájem prostor atd. Zaplatili jsme mu zálohu 5000 Kč a na základě jím sdělených cen jsme se rozhodli uspořádat svatbu zde.

Byli jsme ale naprosto paf, když jsme se před svatbou dozvěděli, že pan Pokusa už na Pahrbku nepracuje a nájem za bungalov bude tedy běžný, tj. o více než 100 % vyšší a bude 2050 Kč (rezervovaných bungalovů jsme měli 12). Cena za ubytování nám tedy z 12 000 Kč stoupla na více než 24 000 Kč, snídaně však měla zůstat zdarma! Dále i džbány s vodou byly navýšeny z původních 15 Kč na 35 Kč. Vše jsme ale bez nějakých vytáček respektovali. Pro jistotu jsme se ale opětovně dotazovali, zda se ještě budou platit nějaké další poplatky za restauraci, pódium, terasu a obřad na zeleni v areálu. Opakovaně jsme byli ujištěni, že ne. Týden před svatbou nám ale bylo sděleno, že pozemek s minigolfem má v pronájmu další osoba, která si za obřad na trávě účtuje 1000 Kč...

Dále nám nová provozní paní Bálintová sdělila, že si svatební tabuli musíme nazdobit sami, ale co se týče ubrousků, ty nám samozřejmě nachystají. Novomanželé si je chystají jen v případě, že je chtějí složit jinak než klasicky do špičky. Byla jsem dost překvapená, když jsem v pátek večer kolem deváté hodiny dostala informaci od paní majitelky, že si ubrousky, i ty skládané do špičky, musím přichystat sama. Dovedete si asi představit, jaké to bylo večer před svatbou skládat 120 ubrousků! Tabuli jsem si přijela chystat v 18 hodin, nebyla však připravena a já čekala další hodinu, než vytřou podlahu a dají na stoly ubrusy. Domů jsem se tedy dostala až kolem půlnoci!

Dále jsem byla jak s paní provozní, tak i majitelkou domluvená, že na stolech budou pouze džbány s vodou a citronem a ostatní nápoje na vyžádání u obsluhy a bez jakéhokoli omezení. Na oplátku jsem se rozhodla, že hostům zaplatíme i tvrdý alkohol, tedy vypije se ho mnohem více a restaurace vydělá. Když jsme však přišli na oběd, na stolech byly i ostatní nápoje, které velmi rychle mizly a obsluha je velmi rychle doplňovala. Džbány s vodou ale doplňovány nebyly. Doplnili je jen jednou na moje vyžádání a pak asi další 4 džbány dali večer ven. Opět na vyžádání hostů. Ani hosté nebyli nadšeni, že jejich děti pijí colu, fantu atd. Asi si dovedete představit, jaká byla tedy útrata za nealko! Vše jsme ale bez řečí přešli a smířili jsme se s vyššími výdaji. Ráno nás ale opět nemile překvapilo, že v ceně snídaně není zahrnut ani čaj. Nevím jak ostatní, ale já mám tu zkušenost, že když mám v hotelu snídani v ceně, jsou v ceně i nápoje.

Při vyúčtování jsme dostali k úhradě i rozbité sklo, např. podšálek za 85 Kč! I to jsme akceptovali. Co už se nám ale nelíbilo, byl naúčtovaný poplatek 1000 Kč za to, že byla restaurace otevřena i po půlnoci. V tom objemu peněz, které jsme zde utratili, to byla malicherná položka, ale rozhodli jsme se ji rozporovat. Také jsme podotkli, že jsme očekávali doplňování džbánů s vodou vícekrát a ne nealko na stole. Vše řečeno v dobrém, jen jako postřehy, které mohou posloužit pro zkvalitnění jejich služeb. Vrcholem však byl e-mail, ve kterém nám paní Bálintová odpověděla, že nás o poplatku za otevřenou restauraci informovala a vzhledem k tomu, že jsme si to sami neošetřili nějakou smlouvou před svatbou, je to tvrzení proti tvrzení. Poplatek nám ale nakonec nenaúčtovala.

Dále se paní Bálintová ohradila kvůli zmiňovanému nealku. Uvedla, že džbány doplňovány byly a nealko na stolech bylo proto, že se na tom hodinu před obědem domluvili se svědkem nevěsty! Vzhledem k tomu, že u toho byl i ženich, vím, že bylo potvrzeno nealko na rautovém stole. Budí to dojem snahy vydělat za cenu porušení domluvy a ztráty důvěry, a k tomu u nás došlo. Po svatbě nám pár postřehů řeklo i několik svatebčanů. Těm se zase nelíbilo, že servírky obsluhovaly pouze za barem a tvářily se neochotně, když si pánové objednávali pivo od stolu už během oběda. Také se hosté divili, že obsluha přináší svatební koláčky a věnečky až v podvečer, kdy už značná část svatebčanů odjela domů. Dále svatebčanům vadilo, že v ceně za ubytování v bungalovu, za nějž zaplatili běžnou cenu, není mýdlo a ručník a ve snídani, která měla být v ceně, nejsou zahrnuty nápoje. To je ale na Pahrbku standard - bez mýdla a ručníku, bez čaje či kávy ke snídani.

Byť jsem si i po velkém zklamání ze spolupráce s panem Pokusou myslela, že dám Pahrbku palec nahoru, odezva paní Bálintové na v dobrém myšlené připomínky mě velmi zklamala a musím říct, že mi i zkazila celkový dojem z Pahrbku. Místo aby připustili nějaké rezervy, které měli, v mailu nám sdělili, že v podstatě nepravdivě namítáme účtování poplatku a laxnost v plnění džbánů s vodou a kritizujeme fakt, že na stůl byly servírovány sladké nápoje, které jsme vyhradili dohodou na bar, nikoli na stůl. Rozhodně nemůžu říct, že šlo ze strany Pahrbku o korektní jednání. Ba naopak! Nakonec chci říct, že nás celá svatba stála dost přes 100 000 Kč a tak si myslím, že bylo nezdvořilé se s námi pasovat o pár drobných. Na základě této zkušenosti už bych rozhodně na Pahrbku svatbu ani jinou akci nedělala. NEVER MORE!
1. zář 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
kravcicka
47
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 22 přátel. Kněžpole, Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
kravcicka
47
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 22 přátel. Kněžpole, Region Uherské Hradiště.
 @vesnaz No, jak to tak vidím, můžeme být rádi, že jsem dopadli nakonec "dobře".
1. říj 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
enneh
13
Registrovala se 8. června 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
enneh
13
Registrovala se 8. června 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků.
 Tak my jsme nakonec Pahrbek nevybrali, těch špatných recenzí jsme slyšely strašně moc a zvolili jsme raději obřad i hostinu na zámku v napajedlích. S paní koordinátorkou je teda taky těžší pořízení, ale určitě stále lepší, než s p. Bálintovou emoticon Tak snad bude všechno OK i po svatbě, předevší při placení emoticon
1. říj 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sares18
1
Registrovala se 20. července 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Zlín.
 • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sares18
1
Registrovala se 20. července 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Zlín.
 • Neví, kdy bude svatba
 Škoda děvčata, že se nevdáváte teď... Pahrbek se dal dohromady! Je to tam skvělé, jak s domluvou, tak s obsluhou. Velmi vstřícní, ochotní, výborně vaří. Poučili se a jedou teda do plných pecek ! ;)
12. zář 2016 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
clarice89
Registrovala se 14. září 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Uherské Hradiště.
 • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
clarice89
Registrovala se 14. září 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Uherské Hradiště.
 • Neví, kdy bude svatba
 
Dobrý den,
dovoluji si reagovat na předešlé recenze na hostinu na Pahrbku.
Zdůrazňuji, že se jedná o recenzi pro rok 2016 emoticon
My měli svatbu nedávno a upřímně jsme byli naprosto spokojení. Personál byl ochotný a pečlivý, na jídlo kladou důraz, udržují prostředí. Už to není starý Pahrbek...
Na začátku jsme jednali s paní Bálintovou a později i s majitelkou areálu. Byly nám sděleny podmínky (akceptovatelné podmínky). S těmi jsme neměli problém. Domluvili jsme se na jídle, na nealku, na minigolfu a šlapadlech, co bychom jak a kdy chtěli. Vše bylo sepsáno a posláno emailem k potvrzení.
Náš svatební den proběhl skvěle. Počasí nám přálo. Na Pahrbku je moc pěkné prostředí, tudíž jsme měli moc pěkné fotografie emoticon naši hosté si v průběhu dne mohli zahrát minigolf, projít se, projet se na šlapadlech... no a samozřejmě starší generace zavzpomínat. Personál byl usměvavý, velice příjemný. Veliká pochvala.
Přesně v čas byl připraven raut - musím uznat, že to jídlo vypadalo božsky. A vlastně nejenom vypadalo emoticon mnoho našich hostů nám později psalo, že jsme nemohli vybrat lepší místo.
Další den jsme si přijeli pro část svatebního dortu, rautu, pro víno atd. Vše jsme dostali zabalené. Následně jsme dostali vyúčtování. Každá akce něco stojí. Již od známých jsme slyšeli, jak podniky navyšují uměle útratu... tady jsme však takový pocit neměli. Měli jsme hodně hostů, tudíž nás daná částka nepřekvapila.
Zaplatili jsme a byli velmi spokojení, že vše dopadlo dobře. Příští rok by se na Pahrbku měla vdávat moje kamarádka emoticon takže se velmi těšíme. PS: Doufám, že tam ještě budou ty stromy emoticon
19. zář 2016 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terlib
Registrovala se 4. října 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
 • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
terlib
Registrovala se 4. října 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
 • Neví, kdy bude svatba
 Musím
4. říj 2016 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terlib
Registrovala se 4. října 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
 • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
terlib
Registrovala se 4. října 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
 • Neví, kdy bude svatba
 hrůůůza, nikdy více! Pahrbek opravdu nikdy!!!!
4. říj 2016 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
clarice89
Registrovala se 14. září 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Uherské Hradiště.
 • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
clarice89
Registrovala se 14. září 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Uherské Hradiště.
 • Neví, kdy bude svatba
 @terlib
Jaká hrůza????? :( my jsme si to užili! A kdybych se někdy vdávala znovu, tak jedině tam. Ten přístup je tam k nezaplacení. Dámy, nejsem typ člověka, co hodnotí podle recenzí. Vždy se informuji osobně a pak jednám podle svého zdravého rozumu... a intuice emoticon
Pahrbek se hodně změnil. Sama osobně jsem mluvila s paní provozní, se kterou se jednalo naprosto skvěle. Na staré recenze už nedejte. Radši se samy informujte.
3. led 2017 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkamalka
Registrovala se 28. září 2017 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
 • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
terkamalka
Registrovala se 28. září 2017 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
 • Neví, kdy bude svatba
 Holky, nemáte zkušenost, zda je matrika v Napajedlích fajn jako oddávající? Přemýšlím ještě o knězovi, ale nejsme věřící. Díky moc
22. led ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí