Oběd nebo raut? Jaký máte ohlasy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chci se zeptat jestli jste někdo vynechal na svatbě oběd a měli rovnou raut?Jaký na to byly ohlasy?Anebo jestli to někdo takhle plánujete?co si o tom myslíte?Mě se osobně zamlouvá raut ale kolem mě lidi toho nejsou stejného názoru chtějí klasiku.
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
to je fakt, to by čekal málo kdo :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 12 letech
Profilova fotka
@stanula007 ahoj , v kolik byl obřad? 🙏🙈 mám v plánu to samé , ale budoucí tchýně s tchánem mi to dost hejtí..😒
Odpovědět
@nikca_mencikova Ahoj, s dovolením řeknu i svoji zkušenost 🙂 Svatba byla dva týdny zpátky, měli jsme hodně lidí (120) a chtěli jsme je všechny u sebe od začátku až do konce, takže oběd nebyl z finančních i provozních důvodů moc reálný. Obřad začal ve 14:00, pak se rozbil talíř, proběhl přípitek a zatímco ostatní už mohli k rautu, odskočili jsme si na focení. Zažila jsem jednu svatbu s obřadem v 10:30, kde měl proběhnout oběd, ale až po focení, a někteří svatebčani byli tou dobou už tak hladoví, že šli natvrdo do hospody na smažák a pak je svědci naháněli všude možně. Taky jsme měli pár lidí z rodiny, kteří těžko rozdýchávali absenci svíčkové, ale pak nám raut, který jsme se snažili mít pestrý, moc chválili. Důležité je, jak to chce ženich a nevěsta, je to jejich den, ať si někteří říkají opak.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikca_mencikova je to vaše svatba at si jekti kdo chce co chce... Chcete to tak vy? Cajk to je to hlavni na ničem jiném nezáleží
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?