Koláčky, věci na svatbu, obálky, květinářství

Zdravím, sháním někoho, kdo by mi upekl koláčky na svatbu popř. tip na někoho, kdo peče. (okr. Nový Jičín nebo Rožnov p. R. a okolí) Dále sháním smeták a lopatku, brindak, lampiony, svíčky, kartičky na menu, rekvizity do fotokoutku, zapichavatka (popřípadě šablonu), umělé květiny na slavobránu, krabičky na výslužky, černý motýlek pro psa, prskavky, bílé balonky, bublifuky, obálky na oznámení v odstínu bílé nebo tmavě zelené. Prosím o tip na květinářství v okolí Rožnova. Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. V Rožnově pod Radhoštěm je květinářství Pěkný kvítko, kde mají spoustu krásných věcí a dělají úžasné vazby i na svatbu. Mrkněte na IG či FB ✌️☺️
Odpovědět
Pěkně, ale dost drahé prý...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už záleží na vás do čeho a kolik chcete investovat, já osobně bych raději investovala do květin a vynechala třeba fotokoutek páč květiny dělají hodně i na fotkách, ale každého věc... Zadarmo ani kuře nehrabe 😄 každý se musí něčím živit 🤷🏻‍♀️
Odpovědět
Profilova fotka
Jestliže tahle kráva, dle majitelky stála 3500 max 4 tisíce a tulipány maji za 20kč kus, tak fakt jako netuším kde jsou drahý... Ale tak bryndák je asi důležitější...
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova jedna slečna, která měla svatbu na stejném místě jako já, byla nakupovat v tomto květinářství gerberu a protočily se jí panenky. Doporučila mi jiné květinářství.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova teď mi to potvrdila i slečna, co si tam nechavala před rokem a půl udělat kytice na svatbu, že je to dražší květinářství v okolí.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?