Cena rautu 2022

Hezký den, milé nevěsty, mám na vás takovou prosbu a dotaz. Aktuálně řešíme raut na naši svatbu, máme odpolední obřad ve 14:00, takže nebude oběd, ale jen pozdější raut, případně společná polévka pro všechny. Mohla bych poprosit o přibližnou částku, jakou jste platily za odpolední raut? Dostali jsme zatím první orientační cenovou nabídku pro 42 osob a cena rautu i s částkou za personál je 52000,-. Vím, že se dost zdražovalo všechno, ale i tak mi to přijde hodně peněz na to, že vlastně vůbec nebude klasický oběd... Ještě si necháme udělat další nabídky, ale pro představu by mi moc pomohlo, kdyby mi některá z vás mohla napsat, kolik platila, alespoň orientačně... Děkuji a přeji krásný den. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
1238kc za osobu včetně obsluhy vám jako přijde hodně jo? No nic... Tak já su asi divná s cenou 1300 na osobu bez obsluhy s obřadem ve 14 a jen s rautama 🤦 Dat za osobu 1100kč (když odectu tu obsluhu) mi přijde fakt zcela normální cena... Ceny jsou od 1000kč na osobu az klidně po 2 tisíce. Me by zajímalo kolik byla vaše představa? pze mi přijde dost nereálná
Odpovědět
V pořádku, chtěla jsem se ujistit a zorientovat. Hledala jsem tak různě po internetu, kde jsou samozřejmě ceny staršího data, což chápu, že se podstatně změnilo díky aktuální době. Přesto jsem tu cenu čekala o něco nižší, průměrně těch 1300-1500 za osobu jsem právě viděla obvykle v případě, kdy je započítán i klasický oběd. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Posilam pro predstavu, jak to vyslo nas, i kdyz jsme teda meli i obed, ale at vite 🙂 Tak nas vyslo obcerstveni pred obradem, obed (polevka a hlavni jidlo) a pak vecerni raut na 1600 Kc/osoba.
Odpovědět
@lucik002 my jsme platili i s obsluhou cca 1200 kc/osoba vcetne obedu. Ale ceny jsme meli diky brzke rezervaci jeste lonske.
Odpovědět
Moc děkuji za reakci, jste všechny moc hodné, aspoň jsem si trošku rozšířila obzory. 🙂
Odpovědět
@lucik002 Klidně si průzkum trhu udělej. Může se to totiž lišit v závislosti na tom, odkud catering je, ale zdaleka neplatí, že čím větší město, tím dražší služby. Pak si taky srovnej, co všechno je součástí rautu. My máme odpolední raut cca v 15 hod, kolem 18 hod grilování a pak ve 21 lehký večerní raut. Budou nám míchat drinky z vlastních zásob bez jakéhokoliv korkovného. Přijedou v pátek, aby si rozdělali "stánek" s grilem, bar a rozchystali si věci, pak v sobotu celý den obsluha až do večera a nakonec v neděli dojedou po sobě vše uklidit. Mám loňské ceny, tehdy jsme nahlašovali cca 65 osob (včetně dětí teda) a cena byla kolem 70 tis. Podotýkám, že v té nabídce bylo uvažováno se surovinami jako krevety apod., tlak na cenu opravdu nebyl.🙂
Odpovědět
@lucik002 My máme obřad v 11 a následně společnou polévku a až do večera raut + něco k zakousnutí před obřadem. Pro 70 lidí nás to vychází na 52tis se vším.
Odpovědět
@lucik002 My jsme měli polévku, oběd, raut, trochu sladkého a alko i nealko dohromady pro 70 lidí za 112 tisíc. Catering nebyl naše priorita, tak jsme vybrali levnější a stejně to bylo super.
Odpovědět
@misa2022 ještě v tom byly kanapky před obřadem, přípitek.. a pronájem všeho - lednice, stoly, nádobí.
Odpovědět
My teda ještě nemáme cenu, ale bylo nám řečeno, že máme počítat 700 Kč a více za osobu. Nevim jestli je v tom obsluha.
Odpovědět
My to měli časově přesně jako vy 🙂 Platili jsme necelých 1300 kč na osobu i s velice příjemnou obsluhou 🙂 Bez pití, to bylo všechno mimo. Začalo se servírovanou polévkou a pak byl raut až do noci. Jídla dost, nikdo si nestěžoval. Peklo se prase, v jednu chvíli se začali z okénka podávat hamburgery, Raut se pořád doplňoval. Až cca v 22-23h kuchyně úplně zavřela a nechalo se venku, co zbylo a i tak se to nesnědlo všechno. 🙂 Byla to ale cena slíbená z minulého roku. Myslím, že jak šlo všechno nahoru, tak pro nově nasmlouvané svatby asi zdražovali. Toto se ovšem nejedná o externí catering, ale nabídku přímo místa, kde jsme svatbu pořádali.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?